in

28-latka uzależniła się od operacji plastycznych. Wydała już 700 000 zł, aby całkowicie się zmienić.

Zwykle kobiety dbają o poprawę swojego wyglądu stosując zdrowe odżywianie, wizyty u kosmetyczki czy domowe zabiegi upiększające. Są jednak takie kobiety, którym to nie wystarcza i decydują się na ingerencję chirurgiczną. Ta 28-latka z USA zdecydowała się zmienić swój wygląd za pomocą wielu operacji.

Kristen Snider uważała, że nadszedł cas na zmiany. W tym celu zgłosiła się do chirurga plastycznego, który miał pomóc poprawić jej wygląd.
Kobieta poddała się ponad 20 różnym zabiegom i operacjom, za które zapłaciła 187 tysięcy dolarów. Ma swoją wizję lepszej siebie i zdeterminowana jest ją osiągnąć za wszelką cenę, mimo że wiele bliskich jej osób próbuje jej to wyperswadować.

„Często wyśmiewano mnie w szkole, przez co dziś nie przejmuję się tym, co inni myślą o mnie i moich wyborach.”
Na pierwszy zabieg zdecydowała się w 2010 roku, gdy miała 19 lat. Zapłaciła ponad 7 tysięcy dolarów (ok 25 tysięcy złotych) za operację powiększenia piersi.

Zmiana była dość drastyczna, ponieważ zwiększyła miseczkę z 70B do 70E. Kolejne operacje były tylko kwestią czasu.

Następnie przeszła 3 operacje nosa, wszczepiła sobie implanty policzkowe, implanty czoła, implanty pośladów i usunęła kilka żeber. Dodatkowo usunęła tłuszcz i powiększyła usta. Co będzie następne?

Kristen mówi, że w końcu pokochała swój wygląd i jest z niego dumna. Wiele osób krytykuje jej decyzje o chirurgicznym poprawianiu ciała, ale ona czuje się teraz doskonale. Czasami wdaje się w dyskusje na swój temat w internecie:
„Skoro nikt nie cierpi z powodu tego, jak teraz wyglądam, to dlaczego ludziom tak bardzo to przeszkadza?”


„Traktuję moje ciało jako płótno, które staje się pięknym obrazem.”
Jej rodzina i bliscy boją się, że tyle operacji plastycznych może skończyć się dla niej tragicznie. Tym bardziej, że Kristen jeszcze nie skończyła „upiększać” swojego ciała.


Ma zamiar w najbliższej przyszłości wszczepić implanty bioder i ud, a także zmienić implanty pośladków na jeszcze większe.


Czy lekarze w końcu odmówią dziewczynie kolejnego zabiegu?
Kristen już w niczym nie przypomina uroczej i niewinnej dziewczyny sprzed operacji, które pokazaliśmy na początku artykułu.