in ,

Internauci oddaliby wszystko by zaadoptować tę kotkę. Jej wygląd jest niepowtarzalny!

Nie od dziś wiadomo, że koty to urocze istoty, których nie sposób nie lubić. Ale ta kotka jest naprawdę wyjątkowa – ludzie rywalizują ze sobą o to, aby móc stać się jej właścicielem.

Była bezpańska i chora. Trafiła do schroniska, gdzie z pomocą weterynarza wracała powoli do zdrowia.

Gdy ogłoszenie o możliwości adopcji tej kotki trafiło do sieci, wszyscy mieszkańcy Stanów Zjednoczonych nie mogli powstrzymać zachwytu. Każdy chciał ją przygarnąć!

Co sprawia, że jest tak wyjątkowa? Uszy, które są ułożone w przedziwny sposób. Są duże i rozchodzą się na boki, przez co kotka przypomina postać z gwiezdnych wojen.

W tymczasowym miejscu pobytu nadano jej imię, które doskonale ją definiuje – Yoda.

Przyszli właściciele muszą się wykazać, zanim będą mogli zabrać kotkę do domu. Pracownicy schroniska nie oddają zwierząt przypadkowym osobom.

Muszą być pewni, że trafią one do dobrego domu. Jednocześnie pracownicy podkreślają, że wygląd zwierzęcia to nie wszystko.

,,Sprawdźcie schroniska w swoich miastach. Gwarantuję, że nowy przyjaciel czeka tam na was. Yoda wygląda wspaniale, ale wygląd to nie wszystko.” – możemy przeczytać na Facebooku wpis jednej z pracownic schroniska.

Kobieta jest w szoku, że dostała tyle wiadomości odnośnie adopcji kotki. Postanowiła, że wykorzysta tę historię do tego, aby zaapelować o przygarnianie bezdomnych zwierząt, niezależnie od ich wyglądu. Każdy jest wyjątkowy.

Podzielcie się tą uroczą wiadomością ze swoimi znajomymi!

Fotografie: Facebook.com @Jana Aviles