in

Piękna kotka wyrzucona na ulicę. Nikt nie chciał się nią zaopiekować z jednego, ważnego powodu…

Sandra Coudray przeglądała zdjęcia kotów na stronie organizacji pomagającej bezdomnym zwierzakom. Kiedy zobaczyła kotkę Jasmine od razu się zakochała.

Mimo jej ogromnego uroku i pięknego umaszczenia, nikt nie chciał się nią zaopiekować. Kotka była niewidoma, niedożywiona i bała się ludzi. Sandra wiedziała, że opieka nad takim kotem jak Jasmine nie będzie łatwa, mimo to postanowiła ją przygarnąć.

Sandra wyznała:
„Kiedy tylko ją zobaczyłam, wiedziałam, że będzie moja. Mam doświadczenie w opiece nad niewidomymi kotami, ponieważ moja poprzednia pupilka straciła wzrok ze starości. Byłam z nią do samego końca…”

Patrząc na zdjęcia Jasmine, łatwo się domyślić dlaczego Sandra pokochała kotkę.

Młoda, piękna i wystraszona kotka została znaleziona na jednej z francuskich ulic.

Została zabrana do schroniska dla zwierząt.

„Od razu skradła moje serce, kiedy tylko zobaczyłam jej zdjęcie na Facebooku” – tłumaczy Sandra.

„I choć pracownicy schroniska kilka razy ostrzegali mnie, że jest niewidoma, ja już nie mogłam zmienić zdania. Wiedziałam, że muszę ją zaadoptować.”

Po czasie Jasmine zmieniła zachowanie nie do poznania. Dzisiaj uwielbia się przytulać i całować. Jest bardzo przywiązana do swojej nowej właścicielki, która oddała jej serce.

„Jakiś czas temu musiałam wyjechać do Normandii na kilka dni, żeby odwiedzić rodzinę, zostawiłam więc kotkę u mojego brata. Całymi dniami leżała na łóżku i czekała na mój powrót.

„Jasmine wniosła do naszego domu miłość i radość. Nie wyobrażamy już sobie życia bez tego wspaniałego zwierzaka.”