in ,

Kot ukrył się na wysypisku śmieci. Tylko najbardziej spostrzegawczy są w stanie go dostrzec.

Na pewno każdy z nas próbował kiedyś odszukać coś na zdjęciu i pomimo usilnych prób nie udało się tego znaleźć. Dopiero, kiedy ktoś wskazał przedmiot, osobę lub zwierzę, wszystko w momencie stało się oczywiste. Pewne zagadki wymagają skupienia i spostrzegawczości – z tym zdjęciem zmierzyło się już mnóstwo internautów, jednak niewielu z nich potrafiło odnaleźć na nim kota.

Nie ma wątpliwości co do tego, że kot, który ukrył się na wysypisku śmieci, do perfekcji opanował sztukę kamuflażu. Tylko najbardziej spostrzegawczy są w stanie go odszukać. Przekonaj się, czy do nich należysz!

Kolory i szczegóły na zdjęciu na pewno ci tego nie ułatwią. Nie wolno się jednak poddawać – może kot za moment będzie chętny ukazać się twoim oczom?

W internecie co jakiś czas pojawiają się zdjęcia z kotami, które wylegują się w jakimś przyjemnym miejscu. Nie do końca wiadomo, czemu ten kot akurat wybrał wysypisko śmieci. Jedno jest pewne – odszukanie go nie należy do najłatwiejszych zadań.

Odszukaj kota na zdjęciu poniżej!

Podejmij się wyzwania i spróbuj znaleźć kota na zdjęciu – może tobie się uda? A może postanowisz odnaleźć go na czas? Włącz stoper i zobacz, ile ci to zajmie!

I jak? Udało ci się znaleźć kota? Świetnie się ukrył, prawda?

Poniżej przedstawiamy rozwiązanie zagadki!

Podziel się tym wyzwaniem ze swoimi bliskimi i znajomymi – sprawdź, czy im się uda!

Źródło: BoredPanda