in

Kot usiadł przy kołysce i wycelował łapę prosto w noworodka. Nagranie w momencie podbiło sieć.

W sieci nie brakuje zabawnych filmików ze zwierzętami, które potrafią na długo pozostać w naszej pamięci. Poprawiają humor i sprawiają, że chcemy się nimi dzielić ze swoimi znajomymi i najbliższymi. W roli głównej często pojawiają się koty i dzieci. Tak też jest i tym razem!

Kiedy internauci patrzą na kota, który opiekuje się niemowlakiem, nie mogą uwierzyć własnym oczom. Ten widok niejednego doprowadzi do łez wzruszenia.

Kot-opiekun

Nie ma wątpliwości co do tego, że zwierzęta są przyjaciółmi i potrafią o nas zadbać na swój zwierzęcy sposób. Przywiązują się do nas i czekają, aż wrócimy do domu. Ile to razy cieszyły się na nasz widok bardziej niż ktokolwiek inny, a ich radość sprawiała, że na naszej twarzy pojawiał się uśmiech?

Zwierzęta potrafią być również wspaniałymi kompanami dla naszych pociech. Niektórzy są zdania, że dziecko powinno mieć czworonożnego przyjaciela, bo dzięki temu będzie się prawidłowo rozwijać.

Oprócz psów niezastąpione są oczywiście koty, które potrafią przywiązać się do maluchów i nie odstępować ich na krok. Tak właśnie było w przypadku tego czarnego kota, który stał się prawdziwym opiekunem! Nagranie, które trafiło do sieci, mówi samo za siebie.

Możemy na nim zobaczyć, jak zwierzę podchodzi do kołyski bobasa i obwąchuje dziecko, po czym wyciąga łapkę i delikatnie go głaska.

Autor filmiku uznał, że doda do nagrania śmieszne opisy, z których możemy się dowiedzieć, o czym być może myślał w danej chwili kot: „Co to jest? Muszę pogłaskać. Ostrożnie, żeby nie obudzić…Ok, dobrze to zrobiłem.”

Koniecznie obejrzyjcie nagranie poniżej!

Niesamowite, prawda?

Źródło: o2.pl