in

Dziecko próbowało wydostać się z balkonu. Interwencja kota podbija sieć

Wąsata niania z miasta Bucaramanga podbija sieć. To niezwykłe, jak zwierzak zareagował, gdy dziecko próbowało złapać się poręczy balkonu i wspiąć się.

Bobas z poniższego filmiku niedawno nauczył się chodzić, a teraz aktywnie uczy się otaczającej przestrzeni, dlatego balkon, a raczej hałaśliwa ulica za nim, przyciągnął jego uwagę. Ale nie bez powodu obok chłopca siedział dorosły i odpowiedzialny kot.

Zaciekawione dziecko próbowało złapać się poręczy, żeby zobaczyć, co jest za murami, a czujny kot natychmiast przerwał jego niebezpieczny manewr. Zwróć uwagę, jak lekko, choć zdecydowanie uderza łapką w ręce dziecka, nie pozwalając mu wisieć na poręczy, uporczywie próbuje odciągnąć ciekawskie dziecko od niebezpiecznego miejsca. Spójrzcie tylko na wyraz pyska zwierzaka w pewnym momencie, gdy odwraca się do właściciela, zupełnie jakby chciał powiedzieć: „Właściwie to, może już czas zaopiekować się swoim dzieckiem, co?”.

Oczywiście dziecko na filmiku nie było zostawione bez nadzoru osoby dorosłej i balkon był odpowiednio zabezpieczony, jednak patrząc na tę parę, można być pewnym, że nawet pod nieobecność rodziców, zwierzak nie pozwoliłby dziecku zrobić żadnych niebezpiecznych rzeczy.