fot. instagram/1dose2rire
in

Pan młody chciał „zabłysnąć” podczas pierwszego tańca. Wideo z wesela poraża

Pierwszy taniec na weselu to jedno z najważniejszych i najbardziej romantycznych momentów podczas uroczystości ślubnej. To właśnie w tym momencie para młoda ma okazję pokazać swoją miłość, bliskość i zgranie na parkiecie, przed wszystkimi zgromadzonymi gośćmi. Dlatego właśnie organizacja pierwszego tańca wiąże się z pewnymi trudnościami i wyzwaniami, które trzeba odpowiednio przezwyciężyć. Wybór odpowiedniej muzyki, choreografii oraz opanowanie tremy, to tylko niektóre z czynników, które wpływają na udany występ.

Czasem jednak mimo najlepszych chęci, coś może pójść nie tak…

Koszmarny pierwszy taniec

Nie każdy pierwszy taniec na weselu przebiega tak, jak sobie planujemy. Parom młodym zawsze towarzyszy spory poziom stresu, zwłaszcza kiedy przygotowują się do prezentacji przed liczną publicznością. Wybór odpowiedniej muzyki i choreografii to już osobna kwestia.

Jednak w przypadku opisanym w tym artykule, głównym bohaterem nie był młody pan, który bał się wystąpić, ale mężczyzna pełen pewności siebie, który postanowił zademonstrować swoje umiejętności taneczne przed swoją wybranką. Niestety, coś poszło nie tak. W momencie, kiedy próbował wykonać efektowny obrót, kopnął swoją partnerkę w głowę, a ta prawie spadła z krzesła.

Z pewnością nikt nie spodziewał się takiego zwrotu akcji. Incydent ten był bardzo nieprzyjemny i z pewnością zepsuł nie tylko atmosferę pierwszego tańca, ale również całą zabawę weselną. Parze młodej musiało być bardzo trudno pogodzić się z faktem, że ich wymarzony dzień nie przebiegł zgodnie z planem…

„Powinien był przećwiczyć swoje ruchy taneczne, zanim to zrobił. Zrobił to dla kaprysu i zabawy, ale to było żenujące dla panny młodej. Mam nadzieję, że wszystko z nią w porządku” – czytamy w komentarzach pod opublikowanym nagraniem.

Obejrzyj przerażające wideo poniżej!