fot.instagram.com/tillywhitfeld/
in ,

Skorzystała z popularnego triku z TikToka. Straciła wzrok i skończyła w szpitalu, teraz ma pilny apel

Tilly Whitfeld to kobieta, która bierze udział w australijskiej edycji programu „Big Brother”. Gwiazda parę dni temu postanowiła podzielić się przykrą historią, której doświadczyła na własnej skórze… i to dosłownie!

Na zdjęciu widać, jak cała jej twarz jest pokryta bliznami, czerwonymi i wyraźnymi. Jak się okazuje, za taki wygląd jest odpowiedzialny pewien trik z TikToka, który postanowiła wypróbować kobieta. Teraz ostrzega przed nim każdego.

Koszmarny finał

Celebrytka, po skorzystaniu z tiktokowej porady, musiała zostać przetransportowana do szpitala.

Tilly Whitfeld nie pokazywała w „Big Brotherze” swojej buzi, tylko zakrywała ją glinianą maseczką. W końcu wyszło na jaw, dlaczego tak robi.

21-latka postanowiła wykonać domowy zabieg, jednak szybko okazało się, że TikTok niekoniecznie jest dobrym miejscem do tego, by poznać nowe urodowe triki ułatwiające życie.

Kobieta trafiła do szpitala w wyniku chwilowej utraty wzroku wynikającej z obrzęku. Poza tym cierpiała na silną infekcję.

Jej cera aktualnie wygląda już nieco lepiej i wszystko wskazuje na to, że po ranach nie będzie śladu.

Trik, z którego korzystała kobieta, polegał na zrobieniu domowej akupunktury, czyli na wbijaniu sobie igieł w skórę.

„Proszę, nie próbujcie wykonywać żadnych zabiegów kosmetycznych „zrób to sam” w domu. […] Zostawcie takie rzeczy profesjonalistom” – ostrzega Whitfeld.

Podziel się tą ważną informacją z innymi!

źródło: RadioZET.pl