fot. przykładowe: freepik
in

Wydali majątek na wesele, a goście wyszli po 15 minutach. „Wysłałbym im rachunek…”

Pewna para młoda nie mogła pogodzić się z zachowaniem gości, którzy pojawili się na ich weselu. Po zaledwie 15 minutach większość z nich opuściła lokal. Organizacja imprezy kosztowała tysiące.

Dlaczego goście uciekali z niej po tak krótkim czasie?

Koszmarne wesele

Nie ma wątpliwości co do tego, że dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu człowieka. Chcemy, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, a goście mieli wspaniałe wspomnienia. W przypadku tej pary impreza okazała się prawdziwym koszmarem, a wydane pieniądze poszły w błoto.

TikTokerka, która publikuje pod pseudonimem @nisrinasayeed, podzieliła się swoją dramatyczną historią i od razu przykuła uwagę internautów.

Para chciała, aby wesele było jak z bajki… Goście jednak uciekali – niektórzy po piętnastu minutach, a inni maksymalnie po trzydziestu. Warto wspomnieć, że zabierali ze sobą jedzenie.

„Myślę o tym, jak ja i mój mąż (i nasza rodzina) wydaliśmy 35 tys. funtów na moje wesele tylko po to, żeby ludzie wyszli z jedzeniem dosłownie po 15-30 minutach. Zostawili nam traumę po naszym własnym ślubie. Co za strata ładnej sukienki i dekoracji” – zwierza się załamana kobieta.

@nisrinasayeed If this goes viral, I'll spill the tea from the beginning of the story☕️ #covidwedding #weddingtiktok #failed #fyp ♬ Crazy – Patsy Cline

Impreza weselna musiała zostać przełożona przez obostrzenia związane z pandemią koronawirusa i ostatecznie odbyła się w tygodniu. Właśnie to nie spodobało się gościom, którzy prawdopodobnie mieli inne zajęcia. Ale czy to usprawiedliwia ich zachowanie?

„Wysłałbym im rachunek… Każdemu, kto wyszedł” – czytamy w komentarzach.

@nisrinasayeed Reply to @katiefarrell71 part two is now up! 👰🏻💐 #covidwedding #fypシ #storytime ♬ original sound – Nisrina Sayeed

„Bierzesz ślub dla siebie, nie dla ludzi. Przekonałaś się o tym w kosztowny sposób.” – pisze internautka.

@nisrinasayeed Part 3 – The complete story of what happened💐😕 #covidwedding #fypシ #justmarried ♬ Get You The Moon – Kina

A Wy? Co o tym sądzicie?

Źródła: stylzycia.radiozet.pl, kobieta.interia.pl