in

Policjanci mieli łzy w oczach, gdy opuszczali miejsce zbrodni – Znaleziono tam dwóch chłopców.

W stanie Ohio, w motelu w Middletown, trzy kobiety znęcały się nad dwoma małymi chłopcami przez 22 godziny. Widok jaki zastali policjanci i sanitariusze był koszmarny. Opuszczali miejsce zbrodni ze łzami w oczach.

Matka zeznała, że pobiła syna, ponieważ uciekł z domu.
Według nagrania audio z dyspozytorni, jedna z kobiet zadzwoniła po pomoc dla chłopca, ponieważ martwiła się o jego stan. Tłumaczyła to tym, że syn uciekł na kilka dni z domu, ale kiedy wrócił pobiła go za złe zachowanie. Jednak okazało się, że słowa kobiety mijają się z prawdą.

W jednym z pokojów motelu było przetrzymywanych dwóch chłopców w wieku 5 i 6 lat.
Kobiety ciasno owinęły ich w prześcieradła i pobiły, gdy jeden z nich poczęstował się bez pozwolenia jedzeniem. Kiedy jeden z chłopców przestał reagować na wołanie, postanowiły wezwać pomoc.

Pierwsi na miejsce przybyli policjanci. Pokój cały był zadymiony od papierosów i brudny. Ale nie to było najgorsze. Zobaczyli, że w pomieszczeniu dokonano makabrycznych zbrodni. Dwójka dzieci została przewieziona do szpitala, gdzie walczyła o życie. Niestety pięciolatek miał zbyt duże obrażenia i nie udało go się uratować. Stan drugiego chłopca nie został podany do informacji publicznej. Kobiety zostały aresztowane.
 
Aresztowano 3 kobiety
Za śmierć jednego z chłopców oskarżono jego matkę, 26-letnia Theresę Hawkins-Stephens oraz jej partnerkę – 29-letnią Rachel Bostian. Obie otrzymały zarzuty morderstwa oraz pobicia drugiego dziecka. Matka partnerki, 56-letnia Ramona Bostain, która także znajdowała się w motelowym pokoju, została oskarżona o napaść i zagrożenie życia dzieci.

Ta historia wzbudza wiele emocji. Matka powinna zawsze dbać o dobro i bezpieczeństwo swoich dzieci. Niestety w tym przypadku zawiodły instynkty macierzyńskie. Wiele osób uważa, że kobiety powinny dostać największy możliwy wymiar kary. Inni, że najpierw powinny otrzymać taką samą krzywdę, jaka spotkała chłopców. Według nich powinno się zawinąć morderczynie w prześcieradła i poddać je całodniowym torturom, aby przekonały się, co zrobiły małym dzieciom.