fot. tiktok @josueandtanya
in

40-latka jest w związku z 22-letnim kolegą syna. „Wiek nie ma znaczenia”

Związek między Tanyą a jej partnerem Josue budzi wiele dyskusji, ze względu na ich znaczną różnicę wieku – kobieta ma 40 lat, a jej partner tylko 22. Para poznała się w 2018 roku dzięki synowi Tanyi, a przez ten czas ich miłość zdążyła rozkwitnąć. Jednak niektórzy ludzie krytykują kobietę za to, że uwiodła młodego mężczyznę.

Mimo kontrowersji, para jest zdecydowana udowodnić, że ich miłość jest prawdziwa i mocna. Wspólnie prowadzą konto na TikToku, na którym dokumentują swoje codzienne życie i relację. Mają już niemal pół miliona obserwujących, którzy z zainteresowaniem śledzą ich romantyczne gesty i słowa.

Kontrowersyjny związek

Różnice wieku w związkach często są tematem kontrowersji i krytyki ze strony innych ludzi. Jednakże, to nie powinno wpływać na szczęście i miłość pary, która ma prawo decydować o swoim życiu i wyborach.

Tanya i Josue to para, która od momentu rozpoczęcia swojego związku w 2018 roku, stała się przedmiotem kontrowersji i dyskusji. Różnica wieku między nimi wynosi aż 18 lat – Tanya ma 40 lat, a Josue 22.

Na ich koncie na TikToku można znaleźć mnóstwo filmików, na których pojawiają się we dwoje.

@josueandtanya I can’t believe I’m posting this 🤦🏻‍♀️ 😂 @nomercygotit I can’t wait to marry you. ❤️‍🔥❤️‍🔥 #twinflame #agegapcouple #couplesgoals ♬ sometimes all i think about its you – overlays 🤍

Wśród negatywnych komentarzy znajduje się także wiele pozytywnych:

„Świetnie razem wyglądacie. Wiek nie ma znaczenia, jesteś piękna, a on pasuje do ciebie idealnie. Powodzenia.” – czytamy.

„Mój mąż ma 31 lat, a ja 44. Jest moim światem, traktuje mnie jak królową.” – pisze internautka.

A Ty? Co o tym sądzisz?

źródło: RadioZET.pl/thesun.co.uk