in ,

Kierowca poprosił policjantów, aby otworzyli bagażnik. Funkcjonariusze zdębieli, nagranie podbija sieć

W ostatnim czasie pod Wyszkowem w województwie mazowieckim miała miejsce sytuacja, która na długo pozostanie w pamięci internautów. Czegoś takiego jeszcze nie było. Jak się okazało, kierowca wszystko dokładnie zaplanował i wciągnął w swój plan niczego nieświadomych policjantów.

Kiedy funkcjonariusze zatrzymali jego samochód, mężczyzna poprosił ich, aby otworzyli bagażnik. Chwilę później miała miejsce wyjątkowa chwila. Nagranie wzrusza do łez.

Niezwykłe oświadczyny

Wszystko miało miejsce w Wigilię po południu na ruchliwej S8. Pewien kierowca specjalnie przejeżdżał tamtędy, gdzie było dużo policjantów, aby zostać zatrzymanym i oświadczyć się swojej ukochanej.

Policjanci, którzy zostali poproszeni o otwarcie bagażnika, nie mogli uwierzyć własnym oczom. Był tam schowany bukiet kwiatów. Mężczyzna poprosił kobietę o rękę na środku ruchliwej jezdni.

„Najważniejsze — słowo „tak” zostało wypowiedziane bez chwili wahania” — poinformowała wyszkowska komenda, dzieląc się na niezwykłym nagraniem na profilu na Facebooku. Możemy na nim zobaczyć, jak kierowca klęka z bukietem kwiatów. Trzeba przyznać, że to naprawdę pomysłowe oświadczyny!

„Parze narzeczonych życzymy dużo szczęścia na swojej drodze życia oraz spełnienia wszystkich marzeń. Niech magia tegorocznych Świąt będzie z Wami przez całe życie” – napisali na Facebooku funkcjonariusze z Wyszkowa.

Obejrzyj to niesamowite nagranie poniżej i podziel się nim ze znajomymi!