Fotografie: Youtube/Tiny House Listings
in

Wygląda z zewnątrz jak zwykły kontener. Ale to, co ma w środku, powala na kolana.

Kiedy młodzi ludzie wyprowadzają się z rodzinnego domu, mają w głowie masę pomysłów na to, czego chcą w swoim pierwszym mieszkaniu.

Ale znalezienie idealnego miejsca ma które nas stać, nie jest wcale takie łatwe. W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi uruchamia kreatywne myślenie i buduje niedrogie pomieszczenia mieszkalne, których poprzednie pokolenia, nie były sobie w stanie nawet wyobrazić.

Pewnie kontener nie wydaje się dla ciebie idealnym miejscem na dom, ale dla właściwej osoby może być idealnym rozwiązaniem.
Ten czerwony kontener nie wygląda z zewnątrz na miejsce w którym można by zamieszkać, ale kiedy zajrzysz do środka, będziesz zdziwiony tym, jak jego przestrzeń jest mądrze wykorzystana. Coraz więcej osób za pomocą kreatywnych rozwiązań meblowych, zdobi małe pomieszczenia, tak aby sprytnie wykorzystać w nich każdy metr kwadratowy i żyć komfortowo, tanim kosztem.

Ten dom może nie jest zbyt idealny dla wielkiej rodziny, ale dla jednej lub dwóch osób, sprawdzi się idealnie.
Niewielu ludzi może przenieść się z jednego miasta do drugiego i zabrać ze sobą wszystko, bez pakowania się. Ale właściciel tego domu może to zrobić!

Jeśli nie byłoby tych białych drzwi i roślin na zewnątrz, trudno byłoby sobie nawet wyobrazić, że ktoś tam mieszka.
W nocy kontener staje się jeszcze bardziej anonimowy i nie da się poznać tego, co kryje się za jego czerwonymi ścianami.

Kontener wyposażony jest w pełną kuchnię z jadalnią, dużą kuchenka i mnóstwem miejsca na naczynia, przybory, garnki i patelnie.

W pokoju dziennym sąsiadującym z kuchnią, znalazło się miejsce na sofę, telewizor i dwoma bocznymi stołkami.

Ściany i podłogi wyłożone lekkim jasnym drewnem oraz dwa duże świetliki dają temu pomieszczeniu dużo naturalnego światła.

Piękna sypialnia dla dwójki ze sprytnym oświetleniem sprawia, że przestrzeń wydaje się większa niż jest.
Zamontowano praktyczne półki z miejscem na książki, telefony komórkowe czy szklankę wody, no i oczywiście nie mogłoby zabraknąć klimatyzacji na upalne dni.

Kompaktowa łazienka jest ukryta za przesuwanymi drzwiczkami w kuchni.
Posiada toaletę, prysznic, pralkę i suszarkę. Jest to stylowe i eleganckie rozwiązanie, które nie wymaga osobnego pomieszczenia do prania.

Wraz ze wzrostem cen mieszkań na całym świecie, wygląda to na idealne rozwiązanie dla osób, które prowadzą elastyczne życie. Proszę, podziel się tym artykułem, aby każdy mógł przyjrzeć się temu niesamowitemu domowi. Chcesz zobaczyć więcej? Obejrzyj jeszcze film poniżej: