in

Okazuje się, że jest jeszcze 5 żywych Kenów, którzy mogą konkurować z Rodrigo Alvesem!

Jak się okazało, słynny żywy Ken z Brazylii, Rodrigo Alves, ma swoich rywali, którzy tak samo jak on, chcą upodobnić się do popularnej lalki Ken.

Sam Rodrigo zyskał światową sławę dzięki licznym operacjom plastycznym, których celem jest zbliżenie go do swojego marionetkowego bożka.

Pomimo wyjątkowości jego wizerunku, Alves nie jest jedynym, który wygląda bardzo podobnie do chłopaka Barbie.

Oto jeszcze 5 mężczyzn, którzy twierdzą, że są Kenem.

1) Sebastian Centino

Ten mieszkaniec Argentyny ma ciało, któremu wielu może zazdrościć. Aby jednak osiągnąć taką figurę, nie musiał leżeć pod nożem chirurga. Jest częstym gościem na siłowniach, gdzie dzięki intensywnemu treningowi osiągnął taki wynik. Dlatego Sebastian nazywa się „naturalnym Kenem”.

2) Justin Jedlicka

Justin przeszedł ponad sto operacji plastycznych, aby spełnić swoje marzenie: wyglądać jak Ken. Całe jego ciało przeszło operację – od twarzy młodego mężczyzny, po brzuch i nogi.

3) Eugenio Siller

Aktor z Meksyku zyskał wielką popularność nie tylko w branży filmowej, ale także za granicą. Wszystko dzięki temu, że postanowił radykalnie zmienić swój wygląd i zdobyć godną pozazdroszczenia figurę. Wielu użytkowników Internetu nadało mu przydomek „Ken-Man”.

4) Mauricio Galdi
 
Ten Brazylijczyk ma już za sobą osiem operacji. Jego wygląd nigdy mu nie pasował, więc postanowił zmienić go na swój gust.

 
5) Kelso Santibanes
 
Młody rodak Rodrigo Alves, który stanowił dla niego mocną konkurencję. Niestety zmarł kilka lat temu na raka krwi w wieku 20 lat. Pracował jako model i, aby przypominać słynną lalkę, przeszedł kilka operacji. Ale chociaż był również nazywany brazylijskim Kenem, jego wygląd mógł służyć jako prototyp do stworzenia własnej lalki. Tuż przed śmiercią ogłoszono zamiar stworzenia zabawek pod marką Kelso Dolls. Ale po tragicznej śmierci modela pomysł ten nie został rozwinięty.