in

Ważny komunikat Ministerstwa Zdrowia – dotyczy wszystkich zaszczepionych!

W dniu dzisiejszym Ministerstwo Zdrowia wystosowało bardzo ważny komunikat dla wszystkich, którzy zaszczepili się na koronawirusa. Konieczne jest, aby pamiętać o jednej bardzo ważnej kwestii. Polacy muszą zdawać sobie z tego sprawę!

Pilna wiadomość dla zaszczepionych

Pandemia koronawirusa wywróciła nasze życie do góry nogami i zmusiła nas do przyzwyczajenia się do nowych zasad. W tych czasach najważniejsze jest nasze bezpieczeństwo. Powinniśmy dbać o siebie i ludzi wokół nas. Z pomocą przychodzą szczepionki, ale trzeba pamiętać o tym, że nie zwalniają nas one z obowiązku przestrzegania obostrzeń.

Resort postanowił przypomnieć, aby zaszczepione osoby nie rezygnowały z zasad reżimu sanitarnego. DDM – dystans, dezynfekcja i maseczka wciąż obowiązują, nawet jeśli jesteśmy już zaszczepieni.

“Jesteś zaszczepiony przeciw #COVID19? Pamiętaj, że wciąż powinieneś przestrzegać zasad bezpieczeństwa: Dystans, Dezynfekcja, Maseczka. #SzczepimySię” – możemy przeczytać na Twitterze Ministerstwa Zdrowia.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś o 7219 nowych potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem. Z powodu koronawirusa zmarło 49 osób, a z powodu współistnienia koronawirusa z innymi schorzeniami – 144 osoby.

Nie zapomnij podzielić się tymi ważnymi informacjami z innymi!