fot. freepik, facebook/Babka od histy
in

Uczennica doprowadziła nauczycielkę do płaczu. Wszystko przez ten jeden komentarz

Bez wątpienia nauczyciele uwielbiają być doceniani przez samych uczniów i to dla nich czasem największa i najlepsza nagroda.

Pewna nauczycielka historii z Poznania, Agnieszka Jankowiak Maik, postanowiła pokazać komentarz uczennicy pod jednym z zadań. Internauci są wzruszeni, poznając tę historię.

Tak napisała uczennica

Historyczka, znana w mediach społecznościowych jako Babka od histy, pokazała w mediach społecznościowych komentarz jednej z uczennic, który na pewno pozostanie w jej pamięci na długo.

Agnieszka Jankowiak-Maik jest nauczycielką historii w III Liceum Ogólnokształcącym w Poznaniu. Prowadzi nie tylko lekcje w szkole, ale także popularnego bloga.

Jeden z jej ostatnich postów rozłożył wiele osób na łopatki.

„Kiedy myślałaś, że jesteś twardzielką, której po 14 latach pracy w szkole nic nie ruszy a potem robisz sprawdzian z WOS – u. Czy ryczę? Być może” – pisze wzruszona Agnieszka Jankowiak-Maik.

Uczniowie mieli odpowiedzieć na pytanie, czego do tej pory nauczyli się na lekcjach WOS-u. Odpowiedź jednej z uczennic jest zachwycająca.

„Nie wiem dlaczego, ale po paru lekcjach WOS-u łatwiej nawiązuje mi się kontakt z innymi ludźmi” – pisze uczennica, dodając do swojej odpowiedzi serduszko.

Pod postem pojawiła się lawina komentarzy:

„Właśnie to jest najważniejsze, a nie kucie dat i formułek” – czytamy.

„Gdyby edukacja składa się tylko z podobnie zaangażowanych ludzi, bylibyśmy drugą Finlandią” – dodaje ktoś inny.

A Ty? Co o tym sądzisz?