fot. youtube/America's Got Talent
in

Juror powiedział to do młodej dziewczyny w „Mam Talent”. Publiczność była zniesmaczona.

„Mam Talent” to program, który od lat zachwyca widzów i wywołuje skrajne emocje. W jednym z ostatnich odcinków amerykańskiej wersji doszło do czegoś, co z pewnością na długo pozostanie w pamięci wielu osób.

Czy jeden z jurorów powiedział o dwa słowa za dużo? Po jego komentarzu skierowanym w stronę młodej uczestniczki publiczność zaczęła „buczeć”.

Gdy młodziutka Debbii Dawson pojawiła się na scenie, zaczęła opowiadać o sobie przed pokazaniem swoich umiejętności. Jak się okazało, jej mama jest pianistką i to właśnie ona stała stała się dla dziewczyny prawdziwą inspiracją.

Juror Simon Cowell zapytał, czy rodzice przyjechali z Debbii do studia na przesłuchanie. Gdy dziewczyna zaprzeczyła, usłyszała od niego, że nie jest to dobry znak. Inni jurorzy starali się zakończyć ten temat, jednak Simon nie zamierzał dawać za wygraną. Stwierdził, że to bardzo źle, że rodzice nie uczestniczą w jednym z najważniejszych dni w życiu dziecka.

Publiczność była zniesmaczona komentarzem jurora i wyraźnie na niego zareagowała.

Gdy wokalistka zaczęła swój występ, wszyscy wstrzymali oddech. Jej interpretacja piosenki „Dancing Queen” ABBY zachwyciła każdego. Była niezwykle świeża i ujmująca. Talent młodej dziewczyny został także doceniony przez jury – usłyszała ona cztery razy „tak”.

Podczas występu okazało się również, że Debbii nie chciała, aby jej rodzice byli na przesłuchaniu. Uszanowali decyzję córki i nie pojawili się w studiu.

Obejrzyj nagranie z występu poniżej!

źródło: radiozet.pl