in

Komentarz księdza na temat niedzielnych protestów rozłożył Polaków na łopatki – tego już za wiele?

Pewien ksiądz po protestach, które odbyły się w niedzielę w świątyniach, postanowił zabrać głos w tej sprawie. Jego komentarz odbił się głośnym echem w sieci. „Przekroczyliście kolejną granicę i znaleźliście się po stronie barbarzyństwa” — czytamy.

Szokujący komentarz księdza

W czwartek 22 października dowiedzieliśmy się o wyroku Trybunału Konstytucyjnego, który od razu wywołał burzę w całym kraju. Od tej pory usuwanie ciąży w przypadku poważnych wad płodu jest niezgodne z konstytucją RP. Protestujący pojawili się na ulicach, aby walczyć o prawa kobiet, które zostały im odebrane.

Ksiądz Daniel Wachowiak opublikował na Twitterze post, który wstrząsnął internautami. Niektórzy są oburzeni tym, co powiedział. Jak poinformował portal o2.pl, nie jest to pierwszy kontrowersyjny wpis księdza prezbitera Archidiecezji Poznańskiej.

„Jakakolwiek tolerancja u normalnych wobec pseudomanifestantów spada do zera! Czym innym protesty, czym innym czysta barbaria. Domagać się wysłuchania z powodu własnych poglądów, to co innego, niż agresywne straszenie tych, którzy posiadają inny światopogląd. Dno” — pisze w mediach społecznościowych.

„Przekroczyliście kolejną granicę i znaleźliście się po stronie barbarzyństwa, które bierze przykład z Judasza. Obyście zdążyli się nawrócić” — dodał.

Internauci od razu zaczęli komentować zdanie księdza. Nie zgadzają się z jego opinią i przekonują, że profanacja to wyrok Trybunału Konstytucyjnego i pedofilia w Kościele, o której coraz częściej się słyszy.

Źródło: twitter.com, o2.pl