in

Kolczyki na palcach, czyli nowy trend na pierścionek zaręczynowy. „To obrzydliwe!”

Myślisz o ślubie? Może spodoba Ci się nowy trend na pierścionek zaręczynowy. Osobom, które boją się zgubić tradycyjny pierścionek zaręczynowy, szczególnie zainteresowali się tym pomysłem.

Kolczyki na palcach

Zamiast pierścionka zaręczynowego z brylantem, najnowszą modą jest przekłuwanie palca serdecznego, gdzie montuje się „kolczyk” na który można założyć różnorodne brylanty.

„Te kolczyki w palcach są trochę jak tatuaż, ponieważ trwają wiecznie, tylko z nimi jeszcze dostajesz diament. Ale tak czy inaczej, wygląda to niesamowicie boleśnie” – napisał magazyn Cosmopolitan.

Oczywiście Twoje pierwsze pytanie po zobaczeniu takich pierścionków brzmi: Czy są one bezpieczne?! – Najwyraźniej tak!

Profesjonalny piercer DeBerry twierdzi, że implanty do ciała typu microdermal są bezpieczne, ciało utrzyma je przez lata, o ile znajdują się w idealnych miejscach i są wykonane z odpowiednich materiałów.

„Podstawa zakotwiczona jest pod powierzchnią skóry, dyski są wymienne z ogromną różnorodnością kolorów, kształtów i wzorów” – mówi DeBerry.

DeBerry przyznał, że robi to od dziesięciu lat, ale dopiero od niedawna takie pierścionki stały się popularne dzięki mediom społecznościowym.

Nasuwa się tylko pytanie, jak osoba, która chce się oświadczyć miałaby to zrobić bez pierścionka? To przecież zabija całą magię tak bardzo ważnej chwili.

Źródło: instagram, cosmopolitan, thetimes.co.uk