in

Wygląda jak zwyczajny kot, który sobie drzemie. Ale gdy otworzy oczy? Nie uwierzysz!

Nie bez powodu mówią, że oczy są zwierciadłem duszy czy kluczem do wyrażania emocji i szczerości, możemy po nich łatwo poznać czyjeś emocje czy nawet wyczytać cechy charakteru po ich zabarwieniu. Występują pod różnymi postaciami – małe, skośne, wyłupiaste, niebieskie, brązowe, zielone, szare a nawet wielokolorowe – a dzięki nim każdy z nas posiada swój unikalny wygląd!

Ale czy wiesz, że oczy zwierząt mogą być bardziej złożone i fascynujące niż ludzkie oczy? A można się o tym łatwo przekonać, patrząc na oczy tego rzadkiego kota o imieniu Coby. Jego lodowo niebieskie oczyska i jasno białe futro, uczyniły go gwiazdą serwisu Instagram! Może przypomina wypchane zwierzę, zabawkę czy nawet rysunek, jednak zapewniamy, że mimo niemal idealnego i dosyć unikalnego wyglądu, kot Coby jest w 100% realny! Jest to kot brytyjski krótkowłosy, jego oczy nie są w żaden sposób przerobione, są całkowicie prawdziwe. W sieci jest uważany za kota o najpiękniejszych oczach i trudno temu zaprzeczyć.

Przekonaj się sam na poniższym pokazie slajdów i kilku uroczych wideo z kotem Coby. Nie zapomnij podzielić się tym wyjątkowym okazem, ze wszystkimi miłośnikami kotów!