in

Ten nerwowy i wystraszony szczeniak nie mógł przestać płakać. Ale obserwuj co zrobi weterynarz!

Mimo, że ten uroczy mały szczeniak o imieniu Meesha był pod opieką jednych z najbardziej utalentowanych lekarzy weterynarii na świecie, ciężko było mu się uspokoić. Mimo, że był zdrowy i pełen życia, gdy zdał sobie sprawę, że jest otoczony przez obcych, był zrozumiale nerwowy i troszkę wystraszony.

Animal Shelter Barcs to największe schronisko w Baltimore. Z niesamowitym zespołem wolontariuszy i lekarzy weterynarii, to schronisko zapewnia wspaniałą opiekę zdrowotną dla wszystkich zwierząt, które zawitają do ich drzwi. W celu kontroli populacji zwierząt, Barcs przeprowadza sterylizację i kastrację, dbając o wszystkie zwierzęta, zanim znajdą swoją kochającą rodzinę.

Jednak suczka Meesha nie miała o tym bladego pojęcia i gdy przebudziła się po zabiegu, poczuła na sobie skutki znieczulenia, zaczęła płakać i biadolić tylko dlatego, że jej ciało wydawało się dla niej takie dziwne. Czuła zawroty głowy i nie wiedziała, gdzie się znajduje, a jej reakcja jest całkowicie zrozumiała dla każdego, kto znajdował się w podobnej sytuacji. Asystent chirurgiczny zrobił wszystko, aby ukoić lęk i uspokoić szczeniaka. Dzięki czułym słowom i mnóstwem pocałunków, Meesha została przebudzona w najlepszy możliwy sposób!

Kilka dni po tym jak film został nakręcony i wrzucony do sieci, Meesha znalazła swój dom, gdzie czeka na nią miłość i troska na którą zasługują wszystkie zwierzęta! Proszę podziel się tą uroczą chwilą ze wszystkimi miłośnikami zwierząt!