in

Tata umiera w wypadku samochodowym. Policjant zabiera jego 2-letnią córkę i natychmiast reaguje

W czerwcu 2015 roku, Stephanie wraz z mężem Carlosem i czworgiem dzieci, mieli straszliwy wypadek samochodowy w Brighton, w stanie Kolorado. Samochód wpadł do rowu i niestety, Carlos zmarł na miejscu.

Sama Stephanie wraz z trojgiem dzieci, została poważnie ranna. Jedynie najmłodsza, 2-letnia Sirena uszła z tego cało. Kiedy na miejscu pojawiły się służby ratunkowe, natychmiast zadbały o opiekę nad rannymi tak szybko, jak tylko potrafiły. Mała Sirena została wyjęta z samochodu i przekazana policjantowi Nickowi Struckowi.

Zdjęcie Nicka i Sireny rozprzestrzeniło się bardzo szybko po całym internecie – i ciężko nie być wzruszonym, gdy widzi się co policjant zrobił dla tej małej dziewczynki.

Po przyjechaniu na miejsce tragedii, Nick Struck zdał sobie sprawę, że biedna 2-latka musi być mocno przerażona, po tak traumatycznym incydencie. Dlatego zdecydował się zabrać ją z miejsca wypadku. Przypomniał sobie coś, co robił, aby pocieszyć córkę, kiedy płakała i zaczął śpiewać Twinkle Twinkle dla małej dziewczynki.

Podczas gdy jej rodzina została zabrana do szpitala, Nick pocieszał Sirenę po katastrofalnym wypadku. Dziewczynka była przez cały czas w ramionach policjanta, który upewniał się, że czuje się ona bezpiecznie i szczęśliwie.
„Kiedy pracujesz w służbach ratowniczych, cały czas jesteś stawiany w takich sytuacjach. Uspokojenie i zapewnienie bezpieczeństwa człowiekowi, nie jest czymś, z czego zostaliśmy przeszkoleni, to jest po prostu praktyka nabyta poprzez rolę ojca, syna a nawet brata” – wyjaśnia Nick.
 
To było straszne i tragiczne zdarzenie, ale akt dobroci tego niezwykłego policjanta jest w stanie poruszyć każdego. Proszę podziel się tą historią, aby oddać hołd Nickowi i wszystkim innym policjantom, którzy nie tylko służą nam, ale także naszym dzieciom – każdego dnia!