in

5-latka boi się odwiedzić umierającą babcię. Ale podczas spotkania robi coś, co zmusza ojca do łez!

5-letnia Sophie była trochę podenerwowana przed pierwszym spotkaniem ze swoją schorowaną babcią.

Staruszka cierpi na demencję. Rodzina Sophie nie była pewna, jak dziewczynka zareaguje, gdy zobaczy swoją babcię w takim stanie. Ale to, co zrobiła, sprawiło, że wszyscy na sali zaczęli płakać. Bez strachu przytulała się do niej i delikatnie gładziła jej twarz, śpiewając „You Are My Sunshine”.

Nagranie tego bezcennego momentu wystarczy, aby stopić najzimniejsze serca, ale tym, co czyni go jeszcze bardziej wyjątkowym, jest to, że nie była to jednorazowa akcja. Sophie ma teraz 8 lat i wciąż podtrzymuje tradycję śpiewania swojej babci. To oczywiste, że babcia czerpie niezwykłą radość ze słuchania słodkiego głosu swojej wnuczki. Mimo że wiele lat ich dzieli, a demencja stanowi dodatkową przeszkodę, to jasne, że tę dwójkę łączy słodka i szczególna więź. Jesteśmy pewni, że wizyty Sophie dodały nie tylko wiele radości, ale prawdopodobnie więcej lat życia schorowanej babci.

Tak wiele osób zdaje się zapominać o swoich członkach rodziny, gdy stają się starsi i trudniej się z nimi „uporać”. Te cenne filmy są wspaniałym przypomnieniem o znaczeniu rodziny, miłości i życzliwości. Pokażmy dzisiaj więcej miłości i dobroci. Wszyscy mamy w sobie trochę dobra, dlatego podzielmy się tym nagraniem dalej!