in

Jak wyglądają kobiety z najcieńszą talią na świecie? – Ten widok przeraża!

Każda kobieta chciałaby mieć wąską talię. Niestety niewiele młodych kobiet może pochwalić się takim darem natury. Dlatego przez wiele stuleci kobiety starały się to osiągnąć, nosząc ciasne gorsety.

W dzisiejszych czasach gorsety nie są tak popularne jak w poprzednich epokach. Ale niektóre kobiety starają się stworzyć przy ich pomocy wąską talię. Funkcją gorsetu było usztywnienie tułowia, uwydatnienie biustu, podkreślenie i wysmuklenie talii, a teraz rozszerzono go o jeszcze jedną funkcję – odchudzającą.

Poznajmy kobiety z najcieńszą talią na świecie

Ethel Granger
Ta kobieta jest właścicielką prawdziwej „talii osy”, której obwód wynosi 33 cm. Rekord ustanowiła w 1939 r. i do tej pory nikt go nie pobił. Mąż Ethel naprawdę uwielbiał, gdy żona chodziła w gorsecie, więc nosiła go przez całą dobę przez wiele lat. Za każdym razem, gdy ubrała ten element garderoby, kobieta coraz bardziej go pociągała.

Katie Jung
Rekord świata należy do żyjącej jeszcze 82-letniej Amerykanki Katie Jung. W talii ma tylko 38,1 cm. W młodości Katie uwielbiała film „Przeminęło z wiatrem”, a w wieku 22 lat zaczęła nosić gorset, naśladując w ten sposób głównego bohatera.

Po tym, jak Katie urodziła troje dzieci, postanowiła zmniejszyć talię, która w tym czasie wynosiła 71 cm. Od ponad 30 lat Jung ciągle nosi gorset, zdejmując go tylko na czas kąpieli. Nawiasem mówiąc, kobieta ma ponad 100 strojów tego typu i przyznaje, że świetnie się w nich czuje.

Valeria Lukyanova
34-letnia Odessa Barbie stała się pierwszą „lalką”, która wiele lat temu rozkwitła nie tylko na Ukrainie i w Rosji, ale także na zachodzie. Valeria zaprzecza zmianę wyglądu za pomocą chirurgów plastycznych. Dziewczyna podjęła się tylko jednej operacji – powiększenia piersi. Ale po pojawieniu się jej nowych zdjęć w sieci, zainteresowani znaleźli stare zdjęcia i opublikowali je. Te zdjęcia pokazują, że dziewczyna bardzo różni się dziś od dawnej siebie. Ponadto użytkownicy opracowali katalog wszystkich interwencji chirurgicznych, które zmieniły wygląd Valerii. Kobieta oprócz piersi zmieniła kształt nosa, oczu, kości policzkowych, a nawet usunęła żebra, dzięki czemu talia wydaje się cieńsza. Sama dziewczyna twierdzi, że to dzięki wyczerpującemu treningowi zyskała elegancką sylwetkę.

Michelle Kobke
Młoda Niemka chce również wejść do Księgi rekordów Guinnessa. Michelle zrobiła na zamówienie specjalny gorset, który nosiła przez całą dobę przez trzy lata. W rezultacie jej talia zmniejszyła się o 24 cm, i teraz wynosi zaledwie 40cm. Ale ta dziewczyna postanowiła nie przestawać i chce pobić rekord świata. Michelle przyznaje, że z powodu gorsetu ma pewne niedogodności – nie może dobrze pojeść.

 
Totem Ann
Dzięki wąskiej talii, szczupłej sylwetce i wysokiemu wzrostowi Anne mogła wygrać program „Top Model in American Style”. Dziewczyna jest z natury bardzo chuda i być może wcale nie potrzebowała gorsetu.

 
Joanna Spangenberg
Przy wzroście 1,68 m dziewczyna waży tylko 38 kg, a jej naturalna talia wynosi 50 cm. Joanna mieszka w Rumunii i zajmuje się karierą modelki. Je trzy razy dziennie, uwielbia pizzę i ziemniaki. Kobieta chce przytyć, ale jak widać po zdjęciach, bezskutecznie. Joanna mówi, że zaczęła dramatycznie tracić wagę w okresie dojrzewania, chociaż miała doskonały apetyt.

 
Bez względu na to, jak te kobiety starają się wyróżniać z tłumu, ciągłe noszenie gorsetów może znacznie zaszkodzić ich zdrowiu.