in

Warszawa: Kobieta wpadła pod tramwaj. Nagranie z przerażającego wypadku trafiło do sieci.

W ostatnim czasie w sieci pojawiło się nagranie, które mrozi krew w żyłach. Możemy na nim zobaczyć, jak kobieta wpada pod tramwaj.

Wszystko zarejestrował kierowca przejeżdżający tuż obok miejsca zdarzenia. Aż ciężko uwierzyć w to, że działo się to naprawdę.

Jak poinformował Fakt, wyjątkowo przerażający wypadek miał miejsce w czwartek (24 września) na ulicy Targowej na wysokości Kijowskiej na Pradze Północ w Warszawie.

Kobieta stała na przejściu dla pieszych przy torowisku tramwajowym. Chciała przejść na drugą stronę, ale zrobiła to na czerwonym świetle. Wpadła prosto pod tramwaj. Piesza została pchnięta przez pojazd na kilka metrów dalej, co wyglądało naprawdę groźnie. Motorniczy był trzeźwy.

Całe szczęście, poszkodowanej nic poważnego jej się nie stało. Trafiła do szpitala z ogólnymi potłuczeniami ciała.

Wszystko nagrał przypadkowy kierowca. Filmik z całego zajścia trafił na YouTube na kanał „Polskie Drogi”. Ostrzegamy – materiał ten nie jest dla ludzi o słabych nerwach.

Mamy nadzieję, że to nagranie będzie przestrogą dla każdego. Pamiętajmy o tym, aby zachować szczególną czujność, kiedy przechodzimy przy trakcji tramwajowej!

Podziel się tym nagraniem ze swoimi znajomymi, aby im o tym przypomnieć.

Źródła: www.fakt.pl, wiadomosci.radiozet.pl, www.o2.pl