in ,

35-latka jest w ciąży od 13 lat. Opublikowała zdjęcia, które zwalają z nóg

Na świecie zdarzają się rzeczy, w które po prostu aż ciężko uwierzyć. Są zupełnie niepodobne do tego, co obserwujemy na co dzień.

Pewna 35-letnia kobieta jest w ciąży już… od 13 lat! W Internecie pojawiły się zdjęcia, które sprawią, że dosłownie każdy będzie w szoku.

Jak to możliwe? Czy ta kobieta nie jest po prostu zmęczona?

Satu Nordling Gonzales jest autorką bloga i influencerką. Pochodzi z Finlandii i tam mieszka z mężem Urugwajczykiem. Żyje zupełnie inaczej niż jej koleżanki. Jest w ciąży od niemal 13 lat – urodziła już 9 dzieci i nadal nie ma dosyć!

Nie ma wątpliwości co do tego, że ciąża wiąże się z ogromnym wysiłkiem i kobiety nie mogą się przy niej nadwyrężać, a po urodzeniu dziecka zazwyczaj chcą odpocząć przed planowaniem kolejnego. Satu jest jednak wyjątkiem. Blogerka cieszy się ze swojego życia i jest dumna z tego, że cały czas jest w ciąży.

Chętnie publikuje zdjęcia, na których w żadnym razie nie widać oznak zmęczenia. Andreas, mąż Satu, wspiera ją każdego dnia i jest wspaniałym ojcem dla swoich dzieci. Dzięki pomocy przy nich, kobieta ma czas na prowadzenie bloga „My Baby Dolls”, a także prowadzi swojego Instagrama o tej samej nazwie – cieszy się ogromną popularnością i uznaniem.

Ma już ponad 100 tysięcy obserwujących.

Satu i Andreas mają 9 dzieci – 3 synów i 6 córek. Szczęśliwa mama na bieżąco relacjonuje życie swojej rodziny w sieci. To nie do wiary, jak świetnie radzi sobie ta kobieta! Widać, że rodzina jest dla niej priorytetem i spełnia się w roli matki i żony, a poza tym ma czas na swoje zainteresowania.

Źródło: Papilot, Fotografie: instagram.com/mybabydolls/