in

Kobieta zaczęła rodzić na parkingu. Położna chwyciła dziecko w ostatniej chwili.

Z pewnością każda kobieta chciałaby być przygotowana na swój poród. Życie jednak potrafi nas zaskakiwać – szczególnie wtedy, gdy sobie coś zaplanujemy.

Pewna kobieta była pewna, że urodzi w szpitalu pod opieką lekarzy, ale urodziła… na parkingu. Z pewnością nie tak wyobrażała sobie swój poród. Nagranie uwieczniające tę magiczną chwilę szybko odbiło się głośnym echem w sieci.

Poród na parkingu

Ciąża jest wspaniałym czasem oczekiwania na to, aż na świat przyjdzie nowe życie. Czasem jednak bywa tak, że niektórym dzieciom spieszy się z przyjściem na świat. Przekonała się o tym kobieta, która zaczęła rodzić na parkingu – całe szczęście, mogła interweniować położna.

Susan Anderson i jej mąż czekali na dziecko, niecierpliwiąc się, ale nie spodziewali się, że nie zdążą dojechać do szpitala i ich córeczka przyjdzie na świat w takim miejscu jak parking. Miało to miejsce 7 lipca.

Kobieta, będąc w domu, poczuła silne skurcze i szybko poinformowała o tym męża. Spakowali się i natychmiast pojechali do szpitala. Niestety, okazało się, że na salę porodową nie zdążą dotrzeć. Mąż Susan zadzwonił do położnej, aby w razie czego czekała na nich przed wejściem. Jak się szybko okazało – dobrze, że tak zrobił. Jego żona nie zdążyła wejść do szpitala. Poród rozpoczął się na parkingu. Wszystkiemu przyglądali się policjanci, którzy usłyszeli krzyki pod szpitalem i myśleli, że konieczna będzie interwencja.

Dzięki pomocy położnej poród pomimo fatalnych warunków był bezpieczny. Na nagraniu możemy zobaczyć ten niezwykły moment – widok mamy trzymającej swoje dziecko w rękach wyciska łzy z oczu! Film na kanale Natural BirthWorks ma już ponad milion wyświetleń.

„Jestem zachwycony tą położną. Wow! Ci gliniarze byli świadkami czegoś, czego nie widzi się codziennie i zwykle jest to widok zarezerwowany dla rodziców i personelu medycznego. Piękny moment. Wciąż gram to w kółko, tylko po to, aby zobaczyć tą małą iskierkę radości, kiedy dziecko przychodzi na świat” – napisał jeden z internautów.

„Podziwiam, że ta kobieta była tak silna, że po urodzeniu dziecka weszła do szpitala jak gdyby nigdy nic. Wiem, że hormony, adrenalina itd., bardzo ciekawe jest oglądanie, do czego zdolne jest ludzkie ciało” – pisze ktoś inny.

Obejrzyj to niezwykłe nagranie poniżej i podziel się nim z innymi!