in

Jej skóra się stopiła, gdy ratowała 8-latkę z płonącego domu – Wtedy ojciec dziecka postanowił ją poślubić.

Kiedy zapytasz, każdy rodzic powie ci, że oddałby życie za swoje dzieci, ale Angel Fiorini prawie to zrobiła. Niemal zmarła ratując troje dzieci przed straszliwym pożarem domu.

Obudziła się około północy, nie mogąc oddychać i zdała sobie sprawę, że jej dom w Waszyngtonie opanował gęsty dym.

„Było naprawdę gorąco, mimo, że źródło pożaru znajdowało się po przeciwnej stronie domu. Po prostu wiedziałam, że musimy uciekać.”

Złapała dwoje najmłodszych dzieci, 4-letniego Vinni’ego i 2-letnią Rosalie, pod pachy i wyniosła je na zewnątrz. Następnie wróciła po 8-letnią córkę Gianny. Tata, który jest ojcem Gianny, nie przebywał wtedy w domu.

„W tym momencie, dym był już gęsty i czarny, a ogień rozprzestrzeniał się błyskawicznie. Samobójstwem byłoby tam wracać, ale nie mogłam stać przed naszym domem, patrząc, jak moja córka płonie w środku. Nie było nikogo, kto mógłby wezwać pomoc. Tylko ja wiedziałam, gdzie jest Gianny, nie było czasu do stracenia.”

Anel przypisuje pomocy Boga to, że miała siłę wejść w płomienie i dotrzeć do sypialni córki.

Kiedy dotarła z córką do drzwi wejściowych skóra Angel i Gianny rozpływała się i zwisała z ich ramion i dłoni. Gianna doznała ciężkich oparzeń na ramionach, rękach i brzuchu.


 
Giannę leczono w osobnym pokoju, a jej poparzenia były mniej poważne niż jej matki.

Lekarze powiedzieli, że gdyby nie Angel, chroniącą ją przed płomieniami i dymem poparzenia byłyby o wiele gorsze.
 
Angel doznała poparzeń trzeciego stopnia. Prawie umarła podczas leczenia. Zachorowała na bakteryjne zapalenie płuc i zatorowość płucną. Proces rekonwalescencji był długi i wymagał przeszczepów skóry i innych bolesnych procedur.
 
Na szczęście jej rodzina i znajomi okazali wsparcie i pomogli odbudować jej życie. Udało im się zebrać pieniądze na zakup mobilnego domu do zamieszkania, mebli i innych potrzebnych rzeczy.
 

 
Chociaż byli razem od 15 lat, partner Angel i ojciec dzieci postanowił, że muszą wziąć ślub.
 
„To była wspaniała niespodzianka. Po wszystkim, przez co przeszliśmy, myślę, że Aaron poczuł, że powinniśmy wreszcie się pobrać. To był bardzo emocjonujący dzień. Świętowaliśmy nie tylko nasze wesele, ale także życie moje i Gianny. Możliwość stania przed rodziną była prawdziwym cudem.”
 
Jesteśmy naprawdę szczęśliwi, że ta super mama i jej rodzina osiągnęli szczęście, po niewyobrażalnym dramacie, który ich dotknął.
 
Podziel się ze znajomymi i rodziną.