fot. freepik.com
in

Kobieta każdego dnia pije 12 łyżeczek benzyny. Nie do wiary, co stało się z jej ciałem po roku.

Bohaterka jednego z popularnych programów rozrywkowych przyznała się do swojej nietypowej i wręcz szokującej diety. Kobieta codziennie musi wypić konkretną ilość benzyny, a mianowicie 12 łyżeczek. To, co stało się z nią po roku, wbija w fotel. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy.

Uczestniczka programu emitowanego przez stację TLC UK pochwaliła się publicznie czymś, co wywołało ogólny niepokój. Jej nawyki żywieniowe potrafią zmrozić krew w żyłach. Musi ona każdego dnia sięgnąć nie po słodycze, nie po napoje gazowane czy chipsy, ale po benzynę! Ten smak według niej zdecydowanie uzależnia.

Kobieta, która kocha smak benzyny

Show „Moje dziwne uzależnienie” jest bardzo popularne wśród internautów z całego świata. Shannon, jedna z uczestniczek, postanowiła zwierzyć się w telewizji ze swoich upodobań. Jest uzależniona od picia benzyny. Nie może przeżyć dnia bez wypicia 12 łyżeczek. Dziewczyna wychodząc do szkoły, zamiast wody mineralnej bierze płyn przelany do butelki. Nie zamierza powiedzieć sobie: stop.

„Ma jednocześnie słodki i cierpki smak. Kiedy ją piję, jestem szczęśliwa” – tłumaczy Shannon.

Kobieta w ciągu roku potrafi wypić nawet pięć litrów benzyny. Zaczęła pić płyn przed kamerami z wielkiego, czerwonego kanistra. Warto przypomnieć, że jest on trujący i pali w gardło. Shannon jest świadoma, że któregoś dnia może dojść do tragedii, jednak to jej nie powstrzymuje. Pokusa jest zbyt silna.

Oczywiście pojawiają się pierwsze poważne konsekwencje. Shannon ma powiększoną wątrobę i zmniejszoną wrażliwość na bodźce. Lekarze stwierdzili, że poza tym, ma tzw. łaknienie spaczone, które przejawia się tym, że dana osoba chce zjeść coś, co nie nadaje się do spożycia. Konieczne jest podjęcie terapii. W innym wypadku prędzej czy później zakończy się to śmiercią.

Według ekspertów, Shannon powinna połączyć psychoterapię i leki.

„Moim zdaniem, w jej ciele nie ma ani jednego układu, który funkcjonowałby w stu procentach prawidłowo” – twierdzi lekarka zaproszona do programu „Moje dziwne uzależnienie”.

Źródło: Styl.pl