in

Warszawa: kobieta chwyciła za mikrofon podczas mszy. Po chwili wszyscy zamarli

W ostatnim czasie w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie podczas mszy świętej miała miejsce sytuacja, która na długo pozostanie w pamięci wiernych. To miała być niedziela jak każda inna, jednak pojawienie się pewnej kobiety sprawiło, że wszyscy osłupieli.

Parafianka pojawiła się przy ambonie i w pewnym momencie zaczęła mówić do mikrofonu. Jej słowa sprawiły, że ksiądz prowadzący mszę zamarł.

Szokujące zajście w warszawskim kościele

W minioną niedzielę w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie odbyła się msza, którą transmitowano w Polsat News. W pewnej chwili przy ambonie pojawiła się kobieta, która miała coś do powiedzenia. Wyrwała księdzu mikrofon i zaczęła nawiązywać do Jana Pawła II. Wszystko zostało nagrane przez jednego z użytkowników TikToka.

„Jezus rządzi światem, nie Szatan. Wojtyła antychryst sprzedał Kościół i świat Szatanowi” — krzyczała kobieta.

Ksiądz nie krył zdziwienia. Można nawet powiedzieć, że było po nim widać przerażenie. Kobieta została wyprowadzona z prezbiterium przez służących do mszy lektorów.

Słowa kobiety mogły być związane z oskarżeniami, które w pewnym momencie padły w stronę Jana Pawła II i dotyczyły tuszowania pedofilii.

Obejrzyj nagranie poniżej!

@letsgo275 #mszaświęta #kosciolkatolicki #babcia ♬ dźwięk oryginalny – Lets Go

Źródło: onet.pl