in

Kobieta nie mogła się zdecydować, którego psa zaadoptować, więc kupiła całe schronisko.

Danielle Eden jest najbardziej bezinteresowną kobietą, jaką można poznać. Ta mieszkanka Ontario jest odpowiedzialna za stworzenie Dog Tales Rescue and Sanctuary.

Gdy psy pragną życia poza klatką, zostają zabrane do jej schroniska. Ma ponad 50 akrów, na którym psy mogą biegać i cieszyć się wolnością.

Kobieta ma męża o imieniu Rob. Oboje urodzili się w Izraelu. Co jakiś czas wracają do domu, aby uratować jeszcze więcej psów. Wdzięczne zwierzęta są niezmiernie szczęśliwe, gdy otrzymują drugą szansę. Małżeństwo szuka także psów najbardziej potrzebujących pomocy. Jeśli znajdą niepełnosprawnego lub chorego psa, któremu ciężko znaleźć dom, Danielle i Rob przygarniają go do siebie.

To wszystko jest bardzo trudne. Widząc tak wiele psów w potrzebie i wiedzieć, że nie można uratować ich wszystkich, łamie im serca. Muszą jednak ustalić priorytety. Trzy lata temu para wybrała się na jedną ze swoich rutynowych wizyt. Podczas niej widzieli wiele psów, które wymagały natychmiastowej pomocy. Jednak nic nie mogło przygotować ich na coś takiego.

Byli absolutnie wstrząśnięci tym, co zobaczyli. Schronisko przetrzymywało 250 psów, mimo że nie było przygotowane na taką ilość zwierząt. Psy były głodne, podłoga pokryta błotem. W niektórych ciasnych klatkach siedziało nawet po 6 psów. Zostały zmuszone do walki o przetrwanie.

Schronisko zostało też zaatakowane przez szczury. Danielle zdecydowała, że muszą uratować wszystkie zwierzęta. Od razu wykupili całe schronisko. Następnym poważnym krokiem było zapewnienie bezpiecznego transportu psów do Kanady.

W ciągu kilku miesięcy udało się przetransportować psy do bezpiecznego miejsca. Film z podróży, którym Danielle podzieliła się w sieci, natychmiast stał się bardzo popularny.

Ludzie byli oszołomieni widząc, w jakich warunkach żyły psy. Adopcje rozpoczęły się bardzo szybko. Większość psów w ciągu trzech lat znalazła nowe domy.

Dzięki Danielle psy znalazły domy, na które zasługiwały. Podziel się tą wyjątkową historią z rodziną i znajomymi!