in ,

Kobieta, której zimno nie straszne – ma 58 lat, a wygląda na 30!

Zimą staramy się owijać w ciepłe wełniane ubrania, nosić płaszcze, kurtki puchowe i futrzane, aby ukryć się przed zimnem, ale jest pewna kobieta, której nie rusza nawet najbardziej dotkliwe zimno.

Galina Kutereva mieszka w Tolyatti i pracuje jako asystentka nauczyciela w przedszkolu.

Przy każdej pogodzie chodzi w lekkim ubraniu. Może z tego powodu udało jej się zachować tak młody wygląd. Faktem jest, że ma już 58 lat, chociaż nieznajomi dają jej 30-32 lata.

Galina urodziła się w 1962 r. W obwodzie donieckim. Kochała ciepło przez całe życie, opalając się na plażach. W wieku 40 lat przeszła badanie lekarskie, które ujawniło obecność kilku poważnych chorób. Jeden lekarz zaproponował jej niekonwencjonalną metodę wzmocnienia ciała.

Najpierw Galina przyzwyczaiła się do zimnego powietrza, a potem oblewała się zimną wodą i w pewnym momencie zdała sobie sprawę, że przestała już odczuwać zimno. Co więcej, jej ciało zachowało się w ten sam sposób. Skóra nie pęka i nie łuszczy się na zimno, Galina nigdy nie doświadczyła odmrożenia ani hipotermii. Przeciwnie, jej ciało stało się młodsze.

 
W szafie naszej bohaterki nie znajdziesz kurtek i swetrów, są tylko koszulki, szorty, sukienki i ulubione buty na obcasie.

 
Przechodnie patrzą na kobietę ze zdziwieniem i zainteresowaniem, a niektórzy nawet proszą o zdjęcie. Oprócz starcia z mrozem, kobieta podjęła również dietę. Teraz w jej menu nie ma miejsca na tłuste, słodkie i smażone potrawy.

Złe nawyki odeszły z jej życia na zawsze; Galina zastąpiła je sportem. Przestała chorować, wzmocniła się i stała się bardzo energiczną osobą. Kobieta nie stosuje farb do włosów, ponieważ uważa, że ​​siwe włosy to ostatnia rzecz, której należy się wstydzić.