in

Wiedział, że jego dziewczyna chce mieć z nim dzieci. Ale nie sądził, że zrobi coś tak potwornego, by dopiąć swego.

Zdarza się, że kobiety są gotowe zrobić niemal wszystko, aby mężczyzna, którego kochają nie odszedł od nich. Zdarza się też, że za wszelką cenę chcą zajść w ciążę. Poniższa historia jest na to doskonałym przykładem.

Jeden z użytkowników serwisu Reddit zwierzył się innym użytkownikom z tego, co przydarzyło mu się w życiu. I co mogło zmienić jego życie o sto osiemdziesiąt stopni.

Był młody i uważał, że jeszcze przyjdzie czas na bycie ojcem. Nie był gotowy na to, by wychowywać dziecko i zabezpieczyć rodzinę. Jednak jego kobieta miała co do tego inne zdanie. A raczej narzuciła mu w pewien sposób, że ojcem zostać musi, czy tego chce, czy nie. Mimo iż chłopak zabezpieczał się w czasie seksu, zrobiła coś, do czego może posunąć się tylko naprawdę zdesperowana osoba.

Z pewnością jesteście ciekawi, co zrobiła ta kobieta. Wszystko wyjaśnił chłopak:
 
Oboje mamy ponad 20 lat, choć niedługo będziemy mieli już lat 30. Minęła niecała godzina, odkąd się kochaliśmy. Moja dziewczyna nie zabezpiecza się, ale ja używam prezerwatywy. Po stosunku poszedłem do toalety. Zapytała mnie, czy na siusiu, czy na kupę. Nie wiedziałem, skąd to pytanie. Byłem zdezorientowany, ale odpowiedziałem jej, że zajmie mi to chwilę dłużej. Kiedy wróciłem do sypialni, zobaczyłem, jak wlewa zawartość prezerwatywy do swojej pochwy. Zacząłem wpadać w panikę.
 

 
Mężczyzna miał powody, aby umieścić ten wpis. Nie wiedział, co ma dalej robić. Od razu odebrał prezerwatywę dziewczynie, niestety nic w niej już nie było. Każdy doradzał mu zerwanie z nią kontaktu, po tym, co zrobiła. Otrzymał również komentarz, w którym ktoś wypowiedział się, że dziewczyna nie zrobiła nic złego, jeśli oboje wyraziliście zgodę na seks, że sperma nie jest już tylko mężczyzny. Nie dowiedział się jednak od użytkowników, jakie są szanse na zapłodnienie w ten sposób.
 
Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
 
*zamieszczone fotografie mają charakter poglądowy
 
Źródło: reddit.com, papilot.pl | Fotografie: youtube.com