in

Zabawna kłótnia czworonoga z dzieckiem. Riposty psa rozczulają i sprawiają, że internauci płaczą ze śmiechu.

Każdy, kto choć jeden raz w swoim życiu był właścicielem psa, zdaje sobie sprawę, że to właśnie te czworonogi doskonale rozumieją człowieka i właściwie potrafią „wpasować” się w każdą sytuację.

Czasem, można odnieść wrażenie, że potrafią nawet czytać w naszych myślach, bo tak doskonale się z nami komunikują.

Psiak zaprezentowany poniżej być może należy do tych zwierząt, które za wszelką cenę starają się skomunikować z ludźmi. Dźwięki, które wydaje, być może są w pełni świadome i stanowią wyraz próby nawiązania porządnej rozmowy i konkretnego przekazu…

Pewnikiem jest jednak fakt, że pies miał po prostu dosyć wysokich pisków wydawanych przez dziewczynkę trzymaną na kolanach mamy. Na szczęście właścicielka doskonale odnalazła się w sytuacji i miała pod ręką kamerkę, dzięki której mogła swobodnie nagrać całą „rozmowę” pomiędzy kilkumiesięcznym maluchem a własnym psem.

Jak widać na filmiku dziewczynka wydawała odgłosy przypominające piski niezadowolenia. Pies, niemalże błyskawicznie na nie „odpowiadał”, w tonie, jakby był mocno urażony całą sytuacją. Wygląda na to, że pies niespecjalnie chciał schodzić z wygodnej kanapy, a jednocześnie miał dosyć zawodzenia dziecka. Dlatego ich „konwersacja” trwała dłuższą chwilę.

Niektórym może się wydawać, że teza o kłótni tych dwojga jest naciągana. Warto jednak pamiętać, iż naukowcy nie od dziś podkreślają, że psy doskonale rozumieją wiele ludzkich słów i potrafią na nie skutecznie odpowiadać. Być może właśnie poniżej mamy tego doskonały przykład.