in ,

Klientka poczty zdjęła majtki i założyła na głowę – Wszystko po to, by ją obsłużono (WIDEO)

W czasach pandemii obowiązują pewne zalecenia po to, aby nie doszło do rozprzestrzeniania się koronawirusa. Większość przestrzega ich z obawy przed zakażeniem, jednak są też tacy, którzy nic sobie z nich nie robią i przestrzegają ich tylko, gdy muszą. Doskonałym przykładem tej drugiej grupy jest pewna kobieta z Ukrainy, w której nadal trzeba obowiązkowo nosić maseczkę.

Niecodzienny przypadek na poczcie

Pewna kobieta mieszkająca w Kijowie przyszła na pocztę, aby odebrać paczkę. Nie miała jednak maseczki, o czym szybko przypomnieli jej pracownicy poczty, niemający zamiaru jej obsłużyć.

Kobieta nie miała zamiaru się poddawać i odejść bez tego, po co przyszła. Na oczach wszystkich klientów i pracowników zdjęła spodnie, a następnie majtki. Zakryła majtkami usta i nos, założyła spodnie i poprosiła o swoją paczkę.

Miało to miejsce w prywatnym oddziale firmy pocztowej Nova Poshta w Kijowie. Kamera z monitoringu wszystko zarejestrowała. Nagranie szybko znalazło się w Internecie – nikt nie mógł uwierzyć w to, co widzi.

Kobieta ostatecznie dostała paczkę, po którą przyszła – możemy się tego dowiedzieć z oświadczenia przedstawiciela firmy pocztowej Novej Poshty, który potwierdził, że to zdarzenie rzeczywiście miało miejsce.

Klientka nie spotkała się z żadnymi konsekwencjami. Pomimo publicznego obnażania się, zgłoszenie nie trafiło na policję. Co innego z pracownikami poczty, którzy zdecydowali się opublikować ten filmik – ich czeka surowa kara.