fot. Youtube/MAKEOVERGUY
in

Na 60 urodziny rodzina zabrała ją do stylisty. Po metamorfozie, córka nie była w stanie jej rozpoznać

Jeśli jesteś fanem filmów z metamorfozami w YouTube, dobrze wiesz, jak niesamowici potrafią być styliści. Dokonują tak wielkich przemian, że ich klienci nie są w stanie nawet rozpoznać się w lustrze.

Christopher Hopkins, znany również jako „The Makeover Guy”, jest jednym z nich. Ten popularny artysta od makijażu i konsultant ds. Wizerunku pomógł setkom ludzi odnaleźć nowy wygląd i zmienić ich postrzeganie samych siebie.

Kim z Iowy doświadczyła magii Hopkinsa, jako wyjątkowego prezentu urodzinowego.

Kobieta jest fanką Makeover Guy od lat i marzyła o tym, żeby do niego trafić. Kilka lat temu powiedziała swojej córce, że na swoje 60 urodziny chciałaby dostać wizytę u Hopkinsa. Ale nigdy nie spodziewała się, że jej rodzina rzeczywiście spełni to marzenie.

Transformacja była absolutnie magiczna.
Reakcja kobiety była cudowna. Kiedy po raz pierwszy zobaczyła siebie, westchnęła, a cała jej twarz rozjaśniła się. Wyglądała, jakby miała się rozpłakać. Próbowała stłumić łzy, mówiąc, że nie chce zrujnować swojego nowego makijażu.

Reakcja rodziny również była niesamowita.

Córka Kim zatrzymała się w drzwiach z otwartymi ustami, jakby nie mogła uwierzyć w to, co widzo. Potem podeszła, by uściskać matkę, która wciąż wyglądała na zaskoczoną.

„Czy to naprawdę Ty?” Zapytała. „Och mamo, wyglądasz tak dobrze!”

Obejrzyj nagranie z przemiany poniżej: