fot. youtube/Bielskie Drogi
in

Nagranie z kierowcą TIR-a wstrząsnęło siecią. „Powinien być pozbawiony prawa jazdy”

Do sieci trafiło nagranie, które w momencie wstrząsnęło internautami. Użytkownicy nie pozostawili suchej nitki na kierowcy TIR-a. Jak się okazuje, mężczyzna tak bardzo się spieszył, że zaczął wyprzedzać niezgodnie z obowiązującymi przepisami. Poza tym wymuszał na kierowcach jadących z naprzeciwka, by zjechali na pobocze.

Wszystko miało miejsce w w Kozach na ul. Bielskiej.

Bulwersujące zachowanie na drodze

Całe zajście zostało nagrane dzięki kamerze samochodowej jednego z kierowców. Mężczyzna jadący TIR-em na ul. Bielska w Kozach w woj. śląskim pokazał, co to znaczy nic sobie nie robić z odpowiedzialności.

Użytkownicy YouTube’a zaczęli komentować wideo. Wielu nie dowierza, jakim cudem kierowca dostał prawo jazdy.

„Odnoszę wrażenie, że kierowcy na tego typu pojazdy, to muszą podczas egzaminu wygrać z egzaminatorem w kółko-krzyżyk i umieć policzyć do trzech…” – zażartował jeden z internautów.

„Za te manewry prawko z automatu powinien stracić dwa razy. Wyprzedzanie na podwójnej ciągłej i przejściu dla pieszych i to w odstępie czasu, powinno się osobno liczyć” – dodał ktoś inny.

„Za takie coś, to już nie mandaty, tylko całkowita i dożywotnia utrata uprawnień powinna być, może wtedy by się jeden z drugim zastanowił przed akcją” – podkreślił komentujący.

„Brak słów na takiego głąba! Faktycznie powinien być pozbawiony prawa jazdy” – pisze internautka.

Obejrzyj nagranie poniżej! Aż włos się jeży na głowie…