in ,

Kierowca zablokował ruch i wyszedł na środek ulicy. Powód dla którego to zrobił, ściska za serce!

Ludzie jadący bardzo ruchliwą autostradą w Griffin w stanie Georgia byli zdezorientowani, gdy niespodziewanie ruch uliczny zatrzymał się. Padał deszcz, ale nie widać było żadnego wypadku…

E’Ondria Weems była jedym z tych zniecierpliwionych kierowców. Potem zobaczyła mężczyznę o nazwisku Justin Jackson stojącego na środku drogi, którego furgonetka stała zaparkowana w poprzek na obu pasach.

Opuścił swój wielki, biały pikap i w ulewnym deszczu pobiegł na ruchliwą, czteropasmową drogąą. E’Ondria potrzebowała chwili, by uświadomić sobie, co się dzieje.

Przez ulicę próbował przejść starszy mężczyzna. Wspierał się na balkoniku i poruszał się bardzo wolno.

Ale panował duży ruch. Samochody zbliżały się do mężczyzny i omijały go. Nikt nie zatrzymał się, żeby pozwolić mu przejść na drugą stronę drogi.

„To wydawało się bardzo niebezpieczne! Nie mogłem pozwolić, by coś mu się stało.”

E’Ondria wyjęła telefon i uchwyciła dobrego Samarytanina w akcji. Nie była jedyną osobą, która nie mogła uwierzyć w to, co widziała.

„To było bardzo miłe. Takie rzeczy sprawiają, że myślisz, że są jeszcze mili ludzie na tym świecie.”

Jej wideo obejrzano miliony razy. Ludzie wychwalali Justina za jego dobry uczynek.
 
Justin jest ojcem pięciorga dzieci. Powiedział potem dziennikarzom, że nauczył się pomagać innym od swojego ojca. Dwoje jego dzieci było z nim w samochodzie i mogli sami obserwować, jak ich ojciec daje dobry przykład.
 
Justin skromnie zlekceważył wszystkie komplementy, które do tej pory otrzymał. On po prostu ma nadzieję, że zainspiruje innych do robienia właściwych rzeczy, gdy znajdą się w podobnej sytuacji.
 
„Zrobiłem to, co chciałbym, aby zrobił każdy.”
 

 
Obejrzyj Justina w filmie poniżej. Co za wspaniały facet!