in

W zaledwie 10 sekund zrobił totalną demolkę i odjechał. Nagranie rozwścieczyło internautów

Co jakiś czas w sieci pojawiają się nagrania, w które po prostu aż ciężko uwierzyć. Utwierdzają nas one w przekonaniu, że ludzie są zdolni do wszystkiego.

Na jednym z nich, opublikowanym na portalu Wykop, możemy zobaczyć doszczętnie zniszczony parking. Zachowanie pewnego kierowcy pozostawia wiele do życzenia.

Internauci nie wierzą w to, co widzą

Zdarzenie to miało miejsce w galerii handlowej Klif w Gdyni. Kierowca samochodu dostawczego w kilka sekund zniszczył cały parking i odjechał. Wszystko zarejestrowały kamery.

Na nagraniu możemy zobaczyć, jak mężczyzna lekceważy wszystkie możliwe znaki ostrzegawcze. Zacznijmy od tego, że wjechał na parking, pomimo iż jego samochód miał zbyt dużą wysokość. Zahacza dachem pojazdu o strop parkingu i dochodzi do uszkodzenie sufitu. Kierowca auta nic sobie z tego nie robi i odjeżdża.

Nietrudno sobie wyobrazić, jaką burzę rozpętało to nagranie po opublikowaniu w sieci. Internauci są zdania, że kierowca powinien zostać odszukany i zapłacić za wszelkie szkody, które wyrządził z własnych pieniędzy.

Na nagraniu bez problemu można odczytać numery tablic rejestracyjnych. Nie wiadomo, czy kierowca został odszukany czy też sam się zgłosił po wyrządzeniu szkód.

„Dziwi mnie jedna rzecz na filmiku. Facet przejechał cały parking, robiąc masę szkód. Zagapił się, nie zobaczył znaku – ok, każdemu się zdarza. Po pierwszym uderzeniu, gdybym nawet się zagapił, poprosiłbym kogoś o pomoc i próbował wycofać, nie ruszając nic więcej. Ale nie, gość z inteligencją na bakier, sru, przez cały parking, zrywając wszystko po drodze, narażając się na ogromne koszta napraw” – zauważa jeden z internautów.

„Następnym razem już się zmieści” – śmieje się inny internauta.

Źródło: Wykop