in ,

Tirówka powiedziała, że spełni każdą prośbę za 200 zł. Życzenie tego kierowcy stało się hitem Internetu.

Nie ma wątpliwości co do tego, że wybierając się w podróż samochodem, możemy spotkać na swojej drodze przykuwające uwagę panie czekające na swoich klientów. Wystarczy, że kierowca zobowiąże się takiej kobiecie hojnie zapłacić, a jest ona w stanie zrobić naprawdę dużo. Ta zabawna historia pokazuje, że czasem… dosłownie wszystko!

Przekonał się o tym vloger UDAR MUZGU. Natrafił na jedną z takich kobiet i uznał, że skorzysta z jej usług. Nie była to jednak żadna z próśb, których mogłaby się spodziewać od swojego klienta.

Kobieta zadeklarowała, że za 200 złotych jest w stanie zrobić wszystko, ale nie miała pojęcia, że kierowca będzie chciał od niej czegoś takiego.

Nietypowa prośba kierowcy

Vloger wyjaśnił jej, że pojechał „na dziewuszki”. Uradowany zaprosił jedną z nich do samochodu i natychmiast poszedł w stronę magazynu. Mężczyzna wyjaśnił jej, co konkretnie ma zrobić za te 200 złotych…

Internauci pękają ze śmiechu. Czegoś takiego nikt się nie spodziewał. Zabawne nagranie zostało obejrzane już przez ponad 2 miliony osób. Co takiego musiała zrobić kobieta? Przekonajcie się sami!

Nie zapomnij podzielić się tym nagraniem ze swoimi znajomymi!

Źródło:popularne.pl