screenshots: Youtube/Rachael Ray Show
in ,

Stylista namówił kelnera na całkowitą przemianę. Partnerka nie była w stanie go rozpoznać

Każdy z nas miał w życiu chęć przeciwstawienia się rodzicom, aby obronić swoją opinię. Pewien facet o imieniu Joe poszedł o krok dalej. Jego rodzice kiedyś powiedzieli, że kategorycznie nie lubią długich męskich włosów, a już szczególnie jeśli są zwinięte w kucyk. Ten trend w modzie ich oburzył. Słysząc to, facet postanowił zapuścić włosy.

W rezultacie loki Joe wyrosły poniżej ramion. Profesjonalny stylista, Kian Douglas, zainteresował się niezwykłymi „włosami” faceta.

Po raz pierwszy zauważył Joe w jadłodajni w Nowym Jorku. Stylista pojawił się, żeby zjeść skrzydełka z kurczaka. A tam poznał Kelnera, którego chciał zupełnie odmienić.

Stylista, ciesząc się skrzydłami kurczaka, przekonał Joe, aby wziął udział w programie Rachel Ray, aby zmienić swój wygląd. To niewiarygodne, jak zwykła fryzura i golenie mogą zmienić wygląd osoby nie do poznania.

Dziewczyna Joe, Angie nie mogła zaakceptować faktu, że w porównaniu do jej włosów, włosy jej faceta były znacznie dłuższe. Rezultat pracy słynnego stylisty Kiana przekroczył wszelkie oczekiwania. Joe wygląda teraz zdecydowanie dużo lepiej.

Jego dziewczyna nie mogła powstrzymać emocji i rozpłakała się. Naprawdę spodobał jej się nowy styl swojego ukochanego.