in

Nastoletnia opiekunka zostaje z 3-latką sama w domu. Wchodzi z nią do wanny i wysyła jej mamie zdjęcie.

Keegan Carnahan to 15-letnia opiekunka z Florydy. Od jakiegoś czasu zajmuje się 3-letnią Alidy Haslam.

Mama dziewczynki została wdową i odtąd niestety samotnie starała się zapewnić godne warunki życia dla siebie i swojego dziecka. Rano wychodziła do pracy, więc ktoś musiał zostać z jej córeczką. Kobieta postanowiła, że skorzysta z pomocy opiekunki.

Któregoś razu dostała od opiekunki zdjęcie, które wywołało na jej twarzy łzy. Doszła wtedy do wniosku, że zatrudnienie tej dziewczyny jako opiekunki było najlepszym, co mogła w życiu zrobić.

Dziewczynka była bardzo smutna po stracie swojego taty i ciężko było sprawić, żeby na jej twarzy zagościł uśmiech. Powiedziała swojej opiekunce, że chciałaby zostać syrenką. Keegan nie zastanawiała się nawet przez chwilę i zaczęła działać!

,,Sprawdziłam w szafie. Na samym dnie leżał strój syrenki sprzed paru lat. Chciałam ją uszczęśliwić!”

Opiekunka przebrała się w strój syrenki, a drugi kostium dała Alidzie. Wyglądały cudownie! Razem weszły w przebraniach do wanny i udawały, że są syrenami. Zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie, które Keegan wysłała mamie dziewczynki.

Alida była naprawdę szczęśliwa. Pierwszy raz od kilku miesięcy śmiała się i bawiła. Uwielbiała spędzać czas ze swoją opiekunką, która zawsze miała dla niej ciekawe pomysły na spędzenie wspólnie czasu. Była naprawdę wdzięczna swojej opiekunce i opowiedziała o wszystkim wzruszonej mamie.
 
Mama Alidy wyznała, że jej córka myśli o swojej opiekunce jako o prawdziwej syrence! Córeczka uwierzyła w tę piękną chwilę i uznała, że Keegan jest nie z tego świata. W pewnym sensie miała rację 🙂
 

 
Zdecydowanie można powiedzieć, że Keegan jest wprost stworzona do opieki nad dziećmi! Gratulujemy jej pomysłowości i tego, że w tak młodym wieku potrafi wziąć tak odpowiedzialne zadanie.
 
Źródło: buzzfeed.com | Fotografie: facebook.com