in

Zamówiła kawę w kawiarni i dostała kubek z tajną wiadomością. „Już nigdy tam nie wrócę”

Nie ma wątpliwości co do tego, że kawa zrobiona przez baristę potrafi umilić dzień spędzony z przyjaciółmi lub pobudzić w dniu, w którym mamy dużo do zrobienia i jesteśmy poza domem.

Wydawałoby się, że w kawiarni nie dojdzie do niczego niebywałego, ale prawda okazała się zupełnie inna. Jedna z TikTokerek opowiedziała swoją historię, w którą do teraz sama nie może uwierzyć.

Nagranie w momencie stało się prawdziwym hitem. Chodzi o „tajną wiadomość”, jaką barista zostawił dziewczynie na kubku.

Niespotykany gest

Avi i Noe to 20-letnie bliźniaczki, które mają wspólny profil na TikToku. Pochodzą z Kanady i są obserwowane przez 575,2 tysięcy użytkowników. W ostatnim czasie na ich koncie pojawiło się nagranie, które w momencie przykuło uwagę internautów.

Całe zajście miało miejsce w jednej z kawiarni sieci Starbucks. Barista napisał „tajną wiadomość” na kubku z kawą zamówioną przez dziewczynę. Na dole znalazła się mała strzałka prowadząca do ostrzeżenia przed gorącym napojem. Mężczyzna zamienił zdanie tak, aby dziewczyna odczytała: „Uważaj, jesteś bardzo gorąca”.

„Co się właśnie wydarzyło w Starbucksie” – mówi TikTokerka. – „Nigdy tam nie wrócę”

Pod nagraniem pojawiła się lawina komentarzy. Niektórzy uważają, że to romantyczny gest, a inni, że pewnie nie była jedyną, która dostała taką wiadomość.

„Mam przeczucie, że zrobiłaś to sama”, „nie ma mowy, żeby facet miał takie pismo odręczne” – czytamy.

„Zastanawiam się, ilu dziewczynom tak napisał” – pisze ktoś inny.

„Ciesz się, że ktoś zaryzykował. W dzisiejszych czasach to rzadkie!”, „ten kubek zostałby ze mną do końca życia”, „to jest dopiero kreatywny podryw” – zachwycają się internauci.

@chance_twins AHAHAHA😭 never going back there #fyp #starbuck ♬ original sound – Arshia_bokaiyan

Źródło: o2.pl