in

Ta kawa pomoże Ci się pozbyć oponki na brzuchu. Wystarczy, że dodasz tylko naturalne składniki.

Kawa nie tylko pobudza nasz umysł ale także ciało pomagając spalać tłuszcze. Kofeina pobudza proces lipolizy, w czasie którego kwasy tłuszczowe uwalniane są do krwi.

Ale kawa połączona z mieszanką naturalnych składników przyspiesza ten proces znacznie bardziej. Przynosi także inne korzyści zdrowotne.

Jeżeli i tak pijesz rano filiżankę kawy, warto wykorzystać ten rytuał by zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Sekret tkwi w dodaniu do kawy mieszanki cynamonu, oleju kokosowego i miodu.

Cynamon ma właściwości przeciwzapalne, zawiera przeciwutleniacze, sprzyja obniżaniu cukru we krwi i wspomaga proces odchudzania.

Olej kokosowy metabolizuje się znacznie szybciej niż inne tłuszcze, ponieważ ma krótkie łańcuchy tłuszczowe. Po spożyciu od razu wędruje do wątroby, gdzie prawie natychmiast jest przetwarzany na energię i nie magazynowany. Ze względu na swoja termogeniczność przyspiesza metabolizm i spalanie tkanki tłuszczowej.

 
Miód to płynne złoto, które posiada mnóstwo właściwości leczniczych. Zawiera dużą ilość witamin i minerałów, wspiera utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Nieoceniony w procesie odchudzania dostarcza bowiem energię, daje siłę i witalność. Oczywiście mowa o miodzie naturalnym.
 
Jak przygotować mieszankę?
 

 
Składniki:
 
– łyżka cynamonu
– 3/4 szklanki oleju kokosowego
– pół szklanki miodu
 
Wykonanie:
 
Umieść wszystkie składniki w miseczce
Dokładnie wymieszaj do uzyskania jednolitej masy
Przykryj ściereczką i przechowuj w lodówce
 
Stosowanie:
 
Dodaj do kawy 1-2 łyżeczek mieszanki. Dokładnie wymieszaj i wypij.