in

Kasjerka supermarketu zrzuciła 82 kg. Trudno w to uwierzyć, ale została modelką!

Amerykanka Katie Garner była zwyczajną kobietą i pracowała jako kasjerka w supermarkecie. Ale w ciągu roku jej życie zmieniło się o 180 stopni.

Kobieta jest genetycznie podatna na nadwagę i zamiast monitorować swoją wagę oraz prowadzić odpowiednią dietę, Katie od wielu lat jadła tylko śmieciowe jedzenie i słodycze.

Jej codzienna dieta obejmowała: kanapki, frytki, czekoladę, chipsy, napoje gazowane i ciastka. Katie w ogóle nie jadła warzyw, owoców ani lekkich posiłków. Dziewczyna ważyła 162 kilogramy.

Pewnego dnia zdała sobie sprawę, że jej stan jest już krytyczny i w ciągu zaledwie roku Katie zrzuciła ponad 80 kilogramów. To był niesamowity wynik, a panna Garner, cierpiąca na kompleksy z dzieciństwa i wyśmiewana przez koleżanki z klasy, poczuła się jak zupełnie inna osoba.

W ramach świętowania sukcesu postanowiła zorganizować sesję zdjęciową i opublikować ją w sieci. Po pewnym czasie jedna z brytyjskich agencji modelek zaprosiła ją do zawarcia umowy. Katie była w siódmym niebie.

Kobieta chce teraz profesjonalnie zaangażować się w karierę modelki. To idealny przykład motywacji, prawda?
„Nigdy nie przeszło mi nawet przez myśl, że mogę być modelką, ale zyskałam niewiarygodną pewność siebie po tym, jak straciłam tyle na wadze.”