in ,

Przez 10 lat lekarze nie mogli zdiagnozować chorej kobiety. Nagle dwóch robotników odkryło przyczynę.

Ostatnia dekada była nieszczęśliwa dla 41-letniej Kathi Wilson. W miarę upływu lat jej kondycja fizyczna uległa pogorszeniu. Spędziła niezliczone godziny w gabinetach lekarskich, czekając na diagnozę, która nie nadchodziła, aż ostatecznie nadszedł moment, gdy ledwo już mogła chodzić.

Dodatkowo towarzyszyły jej objawy grypopodobne, które były często zbyt trudne do zniesienia, a ona spędzała całe dnie, na próbach złagodzenia bólu i ochronienia się przed fizyczną i psychiczną udręką.

Dlaczego nikt nie mógł wyjaśnić, co sprawiło, że czuła się tak źle? W końcu odkryto powszechną przyczynę jej tajemniczej choroby. Ale nie odbyło się to dzięki rewolucyjnemu testowi medycznemu czy wyjątkowo czujnemu lekarzowi. Diagnoza przyszła od dwóch mężczyzn w zakurzonej ciężarówce …


 
Dziesięć długich lat miała poczucie, że jej ciało zawodzi. Kathi postanowiła zrobić coś dla siebie. Nadszedł czas, aby wyremontować swoją przestarzałą łazienkę i zamienić ją w coś ładnego! Ekipa remontowa miała całkowicie przerobić prysznic, wymienić płytki, odnowić toaletę i podgrzewacz wody. Jednakże, kiedy załoga przyszła, aby usunąć stary piecyk i zainstalować nowy, dokonała zaskakującego odkrycia.


 
Ktoś, kto zainstalował piecyk dziesięć lat temu, zrobił to niepoprawnie. Przez ten czas powoli przeciekał niebezpieczny gaz i jednocześnie zatruwał Kathi. Gdy tylko wykonawcy zdali sobie sprawę, jak duży jest problem z wyciekiem, skontaktowali się z Kathi i przerwali prace. Wszystkie jej objawy nagle nabrały sensu! To była odpowiedź, o którą przez dziesięć lat się modliła – i to wszystko miało związek z kilkoma mężczyznami w roboczych ubraniach!
 
Dowiedz się więcej o zwykłym gazie, który prawie odebrał życie Kathi systematycznie ją podtruwając. Tak się cieszymy, że wreszcie może zdrowieć!