in

Nie żyje Katarzyna Łaniewska. Do sieci trafiło wideo nagrane przed śmiercią. Jej słowa wyciskają łzy z oczu!

W poniedziałek 7 grudnia w mediach pojawiła się wiadomość, która rozdarła serce wielu Polakom. Nie żyje Katarzyna Łaniewska, gwiazda Plebanii. Aktorka zmarła w wieku 87 lat. Do końca swojego życia pracowała w zawodzie. Podczas nagrania do Kogla Mogla 4 powstało krótkie wideo, na którym kobieta opowiada żart. Ciężko powstrzymać łzy, oglądając nagranie.

O śmierci aktorki poinformowała rzeczniczka PiS. To naprawdę wyjątkowo smutny dzień. Katarzyna Łaniewska na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

Ostatnie chwile życia aktorki

Ostatnim filmem z udziałem Katarzyny Łaniewskiej była czwarta część Kogla Mogla, do którego nagrania zaczęły się w czerwcu tego roku. W związku z pandemią koronawirusa w życie weszły rozmaite obostrzenia, mające chronić aktorów na planie filmowym przed zakażeniem. Każdy musiał przejść test na obecność COVID-19. Zdjęcia do produkcji zakończono 22 sierpnia.

Aktorka była sceptycznie nastawiona do poprzedniej części produkcji, ale mimo wszystko wzięła udział w kolejnej. Któregoś razu podczas przerw w nagrywaniu powstało krótkie wideo z udziałem aktorki. Być może słowa przez nią wypowiedziane były w scenariuszu.

„Dla przyjemności? Nikt nie pije, tylko jak jest mus” — zażartowała.

To ostatni filmik z udziałem Katarzyny Łaniewskiej, który pojawił się na Instagramie. Trafił on do sieci 11 sierpnia, ale dziś warto go jeszcze raz obejrzeć.

Śmierć tak lubianej aktorki to ogromna strata. Fani są rozgoryczeni.

Ostatni film z udziałem Katarzyny Łaniewskiej, czyli Kogel Mogel 4, pojawi się 6 stycznia 2021 roku.

Źródła: lelum.pl, instagram.com, jastrzabpost.pl, wikipedia.org