in

Kasia Nosowska z piosenką dla Kaczyńskiego. Fani są zachwyceni – „W punkt!”.

Kasia Nosowska jak najbardziej popiera kobiety protestujące po tym, jak ogłoszono wyrok Trybunału Konstytucyjnego. Wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego wywołało skrajne emocje wśród Polaków i właśnie do tego artystka postanowiła odnieść się w swojej nowej piosence. Fani są zachwyceni.

Kasia Nosowska jest artystką, której po prostu nie da się nie lubić – jest niezwykle mądrą kobietą o wspaniałym poczuciu humoru. Na swoim Instagramie postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami na temat obecnej sytuacji i odnieść się do słów Jarosława Kaczyńskiego, który zachęcił do obrony kościołów i zrezygnowaniu z protestów. Opublikowała piosenkę połączoną z ujęciami z ostatniego wystąpienia prezesa PiS.

„Wszystko ma pierwotną przyczynę. Powrót z Bambuko – to właśnie odkrycie jej, a potem można wreszcie żyć…” – pisze w swoim najnowszym poście Nosowska i dodaje do niego piosenkę.

Kasia Nosowska z piosenką dla Kaczyńskiego

W numerze „Kto ci to zrobił” artystka zwróciła się bezpośrednio do Jarosława Kaczyńskiego. Śpiewa: „Kto cię tak skrzywił, że bijesz na oślep? Co ci się śni, że nie możesz odpocząć? Co zrobiła matka, że tak się boisz kobiet? Co zrobił ojciec, że mścisz się na obcych? Kto ci to zrobił? Kto ci to zrobił? Przed czym uciekasz? Czego się boisz?”.

Polityczna piosenka artystki spotkała się z dużym uznaniem. Pod postem nie brakuje bardzo pozytywnych komentarzy – fani mają podobne odczucia jak Kasia Nosowska. „Też się nad tym zastanawiam. Dlaczego on tak nienawidzi ludzi?”, Bardziej w punkt już nie można było. Osiągnięto poziom ostateczny”, „Rewelacja! Wspaniała praca. Dziękuję!! To bardzo bardzo ważny utwór”, „O bogowie, w punkt! Jak ja cię kocham! To takie świetne!” – piszą internauci.

Koniecznie przesłuchajcie piosenki poniżej:

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!