fot. freepik.com
in

Ksiądz postanowił zrobić kartkówkę. Odpowiedź ucznia rozkłada na łopatki.

Ojciec Grzegorz Kramer jest nauczycielem religii w jednej ze szkół podstawowych. Nigdy nie robił żadnych kartkówek, co z pewnością podobało się uczniom. Tym razem jednak uznał, że pora na prosty sprawdzian umiejętności.

Jedna z odpowiedzi na zadane pytania sprawiła, że księdzu zrobiło się ciepło na sercu. Pod zdjęciem kartkówki opublikowanym przez duchownego w sieci pojawiła się lawina komentarzy.

Odpowiedź ucznia rozłożyła księdza na łopatki

Grzegorz Kramer to polski zakonnik, jezuita, bloger, felietonista i autor książek, który dodatkowo uczy religii w szkole podstawowej. Do tej pory nigdy nie przyszło mu do głowy, aby robić jakąkolwiek kartkówkę, jednak uznał, że pora na małą zmianę.

„Uczę od półtora roku, po dłuższej przerwie. Nigdy nie robię kartkówek, jednak dziś się złamałem i zrobiłem z trzema prostymi pytaniami. No i jeden z uczniów napisał tyle. A ja myślałem, że takie rzeczy tylko w memach” – pisze o. Kramer.

Do swojego wpisu ksiądz dołączył zdjęcie kartkówki, na której możemy przeczytać „Lubię Cię”. Do odpowiedzi dołączone są serduszka i uśmiech.

„Jest ojciec bardzo lubiany przez uczniów” – piszą internauci.

„Nic, tylko jak najczęściej robić kartkówki” – czytamy w komentarzach.

„Pięknie. Kartkóweczka na szóstkę” – dodaje ktoś inny.

„Mogło się okazać, że dla tego ucznia to ważny sprawdzian….z okazywania uczuć drugiemu człowiekowi z przełamywania nieśmiałości. Nie każdy ma przecież odwagę, by się przyznać do swoich uczuć i je określić”

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: o2.pl