in ,

Karmiącej matce kazano, żeby się zakryła. Jej reakcja podbiła serca tysięcy internautów.

Wydaje się, że spór o to, czy kobietom wypada karmić piersią w miejscach publicznych, czy nie, nigdy się nie zakończy.

Skoro tego nie jesteśmy w stanie się dowiedzieć, istnieje coś, z czym zgodzi się każdy – matkom trudno jest w czasie lata zakryć się podczas karmienia. Przeważnie jest na to za gorąco, zarówno dla mamy, jak i jej dzieciątka. A gdy maluch komunikuje, że dopadł go głód, najważniejsze staje się nakarmienie go w ciszy i spokoju.

Pewnego razu Melanie Dudley jako świeża upieczona mama, będąc w restauracji zadbała o to, aby dziecko również dostało pokarm. Jednak gość siedzący nieopodal niej, zwrócił jej uwagę na to, że robi to niezakryta. Reakcja kobiety zachwyciła matki z całego świata.

Kobieta przebywała w lokalu ze swoim 3-miesięcznym synem i paroma przyjaciółmi. Temperatura tego dnia sięgała 35 stopni. W pewnej chwili jej dziecko również zaczęło domagać się obiadu…

Melanie w sposób delikatny odkryła sutek, żeby dziecko mogło zacząć jeść. Na tę sytuację nie zareagował nikt… oprócz tego mężczyzny. Czuł się on nieswojo z tym, co zobaczył.

Gość restauracji podszedł do karmiącej kobiety, prosząc, aby się zakryła. Melanie postanowiła, że się zakryje, ale nieco inaczej niż oczekiwał mężczyzna…

,,Ściągnęłam chustę, którą byłam przez chwilę zakryta, bo nie pozwalał na nią upał – mojemu dziecku był bardzo gorąco, zresztą mi również.” – wyznała podczas wywiadu dla Today. – ,,Byłam wtedy na wakacjach!”

Kobieta nie wiedziała, w czym przeszkadza mężczyźnie, karmiąc swoje dziecko. Jej reakcja zaskoczyła wszystkich – zamiast zakryć sutek, zakryła chustą swoją głowę. Goście byli bardzo rozbawieni tą sytuacją.

Jedna z przyjaciółek Melanie uwieczniła tę chwilę, a zdjęcie zostało opublikowane na Facebooku. Post stał się hitem Internetu. Udostępniono go już około 223 000 razy!

Podziel się tym artykułem, wyrażając tym samym solidarność wobec wszystkich matek!